کدخبر : 15705 تاریخ انتشار :
A

چه کسانی در اولین تمرین استقلال غایب بودند؟

چه کسانی در اولین تمرین استقلال غایب بودند؟

اولین تمرین تیم فوتبال استقلال برای شروه فصل جدید در کمپ مرحوم حجازی برگزار شد. در این تمرین چهره‌های شاخصی حضور نداشتند.

به گزارش ورزش 360،  طلسم آغاز تمرینات استقلال برای فصل جدید، شکسته شد و آبی پوشان با حضور در کمپ مرحوم ناصر حجازی، برای لیگ بیست و چهارم استارت زدند که البته این شروع، بسیار کمرنگ و با غایبان بزرگ و متعددی بود که شاید مهم‌ترین آنها، دستیاران نکونام باشند.

سرمربی آبی‌ها پیش از این دو تاریخ را برای شروع تمرینات اعلام کرده بود که هر دو بار و به دلیل تعداد کم نفرات، این موضوع منتفی شد تا بالاخره و به هر نحوی که بود، امروز تعداد 9 بازیکن راهی کمپ حجازی شدند ولی خبری از دستیاران نکونام در این تمرین نبود.

تمرین آبی پوشان در شرایطی پیگیری شد که مهدی هاشمی‌نسب، حمیدرضا رجبی و کیانوش رحمتی، سه دستیار جواد نکونام، در این تمرین غایب بودند که باعث شد برخی شایعات درباره وضعیت حضور آنها در تیم به وجود بیاید.

این سه مربی در فصل گذشته نقش مهمی در کادر فنی نکونام داشتند و با همکاری نزدیک خود، به موفقیت‌های تیم کمک کردند. عدم حضور آنها در تمرین امروز، گمانه‌زنی‌هایی را درباره دلایل غیبتشان به همراه داشت که طبق پیگیری‌ها، مشخص شد آنها قراردادی با تیم ندارند.

رجبی و رحمتی که همزمان با برگزاری تمرین استقلال، به‌جای حضور در کمپ ناصر حجازی، راهی ساختمان باشگاه شده بودند، اعلام کردند که به دلیل نداشتن قرارداد با باشگاه، راهی محل تمرین نشده‌اند و منتظر تعیین تکلیف نهایی خود هستند.

البته در این میان خبری از هاشمی‌نسب نبود و مربی فصل گذشته آبی‌ها که از محبوبیت و مقبولیت خاصی نزد هواداران برخوردار است، نه در کمپ حجازی حضور داشت و نه راهی ساختمان باشگاه شده بود تا ابهامات درباره کادرفنی و دستیاران نکونام افزایش یابد.

باید دید که آیا هاشمی‌نسب، رجبی و رحمتی در روزهای آینده به تمرینات باز خواهند گشت و همچنان به عنوان دستیاران نکونام به تیم کمک می‌کنند یا خیر. حضور کادر فنی قدرتمند و با دانش در کنار نکونام، برای حفظ هماهنگی و تقویت تیم در فصل جدید بسیار حیاتی است و هواداران استقلال امیدوارند که هر چه زودتر این مسئله حل شود.

 

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار