کدخبر : 15733 تاریخ انتشار :
A

نقش مظفری‌زاده در جذب سرمربی کروات تراکتور

نقش مظفری‌زاده در جذب سرمربی کروات تراکتور

سعید مظفری‌زاده در مصاحبه بعد از جلسه مدیران عامل لیگ برتری که روز سه‌شنبه برگزار شد، وعده انتخاب سرمربی را داده بود.

به گزارش ورزش 360، سعید مظفری‌زاده سرپرست مدیرعاملی باشگاه تراکتور روز گذشته در مصاحبه مدیران عامل تیم‌های اعلام کرده بود که سرمربی تراکتور تا دو روز آینده مشخص خواهد شد و این اتفاق هم رخ داد.

به نظر می‌رسد مظفری‌زاده نقشی پررنگ در مذاکره با دراگان اسکوچیچ داشته و با توجه به آشنایی با زبان انگلیسی و همچنین جایگاه خود به عنوان نفر اول اجرایی باشگاه، مسئولیت این انتخاب را پیش برده بود.

باشگاه تراکتور نیز در توصیف این انتخاب نوشت: «پیرو دستور مالک باشگاه مبنی بر انجام اقدامات لازم جهت آماده‌سازی تیم، سعید مظفری‌زاده سرپرست مدیر عاملی باشگاه پس از مذاکره با گزینه‌های مختلف، سرانجام با دراگان اسکوچیچ که نتایج درخشانی با تیم ملی ایران کسب کرده بود، به توافق رسید و هدایت تراکتور به او سپرده شد.»

مظفری‌زاده که بعد از یک سال حضور روی نیمکت تراکتور به عنوان مدیر تیم، حالا نقش سرپرست مدیرعاملی را برعهده گرفته، در امور مذاکره با بازیکنان هم نقش پررنگی دارد و حالا باتوجه به درخواست‌های دراگان اسکوچیچ، نقل و انتقالات تراکتور را پیش خواهد برد.

البته هفته گذشته نیز تراکتور تا آستانه معارفه سرمربی پیش رفته بود و سعید مظفری‌زاده نیز این موضوع را اعلام کرده بود، اما مسائلی در این زمینه پیش آمد تا روز سه‌شنبه به عنوان تاریخ قطعی معرفی سرمربی از سوی او اعلام شود.

 

 

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار