کدخبر : 15753 تاریخ انتشار :
A

شروط مالی جدید علیرضا بیرانوند برای پرسپولیس

شروط مالی جدید علیرضا بیرانوند برای پرسپولیس

علیرضا بیرانوند منتظر پادرمیانی یک واسطه برای بازگشت به پرسپولیس است.

به گزارش ورزش 360، علیرضا بیرانوند به‌خاطر اینکه هنوز مشخص نیست فسخ قراردادش با پرسپولیس قانونی بوده یا نه، نتوانسته قراردادی با باشگاهی امضا کند. در همین راستا نیز قرار است امروز کمیته تعیین وضعیت به شکایت باشگاه پرسپولیس از بیرانوند بابت فسخ یکطرفه قراردادش رسیدگی کند.

در این میان بیرانوند قرار شده که امروز مستنداتش را به کمیته وضعیت ارائه دهد اما امیدوار بوده و هست قبل از این انتقال مشکلش دوستانه با پرسپولیس حل شده و به جمع سرخپوشان نیز برگردد. او به مسئولان باشگاه پیغام داده که تمایل به بازگشت دارد به‌شرطی که قراردادش افزایش یافته و مطالباتش را نیز دریافت کند.

جالب اینکه یکی از خواسته‌ها این است که یکی از بند‌های قرارداد سال قبلش را که یک‌طرفه آن را فسخ کرده بود و رقم آن یک میلیارد و 200 میلیون تومان است را باید دریافت کند. این در شرایطی است که درویش به وی گفته آن قرارداد سال قبل توسط خود او فسخ شد و دیگر دلیلی ندارد بندهای آن اجرا شود.

به هر شکل حرف آخر بیرو این بوده که اگر کمیته وضعیت حق را به او بدهد به‌طور قطع راهی تیم دیگری خواهد شد، اما تا قبل از رای این کمیته آماده است تا با افزایش رقم قراردادش به پرسپولیس برگردد. مدیریت این باشگاه چراغ سبزی به خواسته بیرو از خود نشان نداده و از این رو دروازه‌بان شماره یک تیم ملی منتظر است یک نفر از بزرگان پرسپولیس با کدخدامنشی در این ماجرا کمک کند او به جمع سرخپوشان برگردد.

وظیفه‌ای که فصل پیش وحید امیری برعهده گرفت اما در طول فصل رفتارهایی از همبازی خود دید که در شرایط فعلی شاید اصلا دوست نداشته باشد خودش را مجدد درگیر این ماجرا کند. 

منبع فرهیختگان
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار