کدخبر : 15784 تاریخ انتشار :
A

عکس | مهدی طارمی با اینتر بست و رفت

عکس | مهدی طارمی با اینتر بست و رفت

به نظر می رسد که مهدی طارمی دقایقی پیش، قراردادش را با اینتر به امضا رسانده است.

به گزارش ورزش 360، مهدی طارمی دقایقی پیش و به همراه فدریکو پاستورلو، با کت و شلوار و تیپ رسمی، از دفتر باشگاه اینتر خارج شد و به نظر می رسد که او قراردادش را با نراتزوری به امضا رسانده و احتمالا تصاویر رسمی در موزه افتخارات این باشگاه را به ثبت رسانده است.

مهاجم ایرانی که روز گذشته وارد میلان شد، امروز راهی ساختمان باشگاه شد و پس از گذشت حدود 2 ساعت، محل باشگاه را ترک کرد. در ابتدا و زمان ورود طارمی، تصویری از او شکار نشد اما زمانیکه مهاجم جدید افعی ها ساختمان باشگاه را ترک کرد، او به خوش و بش با خبرنگاران پرداخت.

طارمی در حالیکه در کنار فدریکو پاستورلو نشسته بود، برای رسانه های حاضر در آنجا دست تکان داد و از کت و شلواری که این بازیکن به تن کرده بود و تیپ رسمی که داشت، مشخص است که او احتمالا قراردادش را با افعی ها به امضا رسانده است.

photo_2024-07-10_14-25-27

طبق برنامه ریزی بخش رسانه ای اینتر، طارمی احتمالا در تالار افتخارات نراتزوری حاضر شده و پس از گرفتن عکس های یادگاری و یک ویدیو سلفی خطاب به هواداران، مصاحبه کوتاهی نیز با دوربین رسمی باشگاه داشته است.

پس از انجام تست های نهایی طارمی در کلینیک پزشکی CONI و دریافت مجوزهای لازم، باشگاه اینتر به صورت رسمی، خبر جذب مهاجم ایرانی را رسانه ای خواهد کرد.

photo_2024-07-10_14-29-21

photo_2024-07-10_14-29-21 (2)

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار