کدخبر : 15830 تاریخ انتشار :
A

بهانه عجیب علیرضا بیرانوند؛ ترابی و اسماعیلی‌فر مرا هوایی کردند!

بهانه عجیب علیرضا بیرانوند؛ ترابی و اسماعیلی‌فر مرا هوایی کردند!

علیرضا بیرانوند حتی برای نزدیکانش فردی غیرقابل پیش‌بینی است و در مواقع زیادی تحت تاثیر اتفاقات عکس‌العمل‌های عجیبی از خود نشان می‌دهد.

به گزارش ورزش 360، علیرضا بیرانوند در تابستان امسال هم به نوعی اشتباه سال پیش خود را تکرار کرد تا بار دیگر ثابت کند که هیچ‌گاه نباید انتظار کار درست را از وی داشت. در حال حاضر شرایط بیرانوند به شکلی است که نه مسیر همواری برای بازگشت به پرسپولیس دارد و نه به خاطر شکایت این باشگاه می‌تواند با خیال راحت با باشگاهی قرارداد امضا کند.

ضمن اینکه حتی دوستان نزدیک بیرو هم بنا به دلایلی حاضر نیستند برای بازگشت او به جمع سرخپوشان پادرمیانی کنند.

اما بیرانوند در تازه‌ترین اظهارنظر در بین دوستان خود مدعی شده که دو همبازی‌اش چند ماه پیش او را هوایی کردند که با هم راهی یک تیم لیگ برتری متمول شوند. او تاکید داشته به خاطر همین ماجرا بوده که تصمیم به فسخ قرارداد با پرسپولیس را می‌گیرد. گویا این دوستان مشترک در صحبت با یکدیگر به این نتیجه می‌رسند تیم جدید خود را هم می‌توانند قهرمان کنند و با جدایی از پرسپولیس رضا درویش متوجه خواهد شد قهرمانی‌های پرسپولیس به خاطر همت بازیکنانش است نه مدیریت او. در هر صورت بیرو از اینکه در ماجرای پیش آمده دوستانش او را تنها گذاشتند حسابی شاکی است. 

 

منبع فرهیختگان
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار