کدخبر : 15852 تاریخ انتشار :
A

از دریا تا کویر؛ دوازدهمین باشگاه مهدی تارتار مشخص شد!

از دریا تا کویر؛ دوازدهمین باشگاه مهدی تارتار مشخص شد!

با اعلام باشگاه گل گهر سیرجان مهدی تارتار هدایت این تیم را برعهده گرفت. این دوازدهمین تیمی است که تارتار مربیگری آن را برعهده می‌گیرد.

به گزارش ورزش 360، مدیران باشگاه گل گهر بعد از مذاکره با گزینه‌های مختلف سرانجام مهدی تارتار را به عنوان سرمربی جدید تیم خود برگزیدند. بحث انتخاب سرمربی گل گهر سیرجان در روزهای گذشته بسیار داغ بود؛ مدیران این باشگاه با بررسی گزینه‌های موجود به مهدی تارتار  و سیدمجتبی حسینی رسیدند و با این دو سرمربی مذاکراتی را دنبال کردند و در نهایت تارتار را به عنوان سرمربی جدید برگزیدند.

گل‌گهر سال گذشته با هدایت مارینوس اوزونیدیس کارش را در لیگ برتر جلو برد و به رتبه نهمی رسید که این موضوع باعث نارضایتی هواداران شده بود. حالا آنها به سراغ سرمربی موفق سال‌های اخیر لیگ برتر رفتند و با او توافق کردند.

تارتار فصل گذشته هدایت ملوان انزلی را برعهده داشت و با این تیم روزهای بسیار خوبی را پشت سر گذاشت. ملوان که با بودجه‌ای نه چندان بالا بسته شده بود در نهایت عنوان ششم را در لیگ برتر به دست آورد که دستاورد بزرگی برای این بود.

سرمربی جدید و باتجربه گل‌گهر سیرجان در تیم‌های زیادی از جمله ذوب‌آهن، پارس جنوبی جم، نفت مسجدسلیمان، پیکان تهران، داماش گیلان و... در لیگ برتر سابقه کار کردن دارد و حالا ماجراجویی تازه‌ای را در گل‌گهر سیرجان آغاز خواهد کرد.

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار