کدخبر : 6467 تاریخ انتشار :
A

عکس | واکنش کوین یامگا و استقلال به مصاحبه خیالی!

عکس | واکنش کوین یامگا و استقلال به مصاحبه خیالی!

کوین یامگا مصاحبه منسوب به خود را تکذیب کرد.

کوین یامگا که این روزها به علت مصدومیت در لیست استقلال جایی ندارد، هر گونه مصاحبه با هر رسانه ای را تکذیب کرد. صبح روز گذشته بود که یک روزنامه با انتشار مصاحبه ای از کوین یامگا، سر و صدای زیادی به پا کرد. در این مصاحبه، یامگا در مورد امید حامدی فر نیز صحبت کرده بود و تاکید کرد با جواد نکونام گفتگو داشته تا این بازیکن را از تیم کنار نگذارد.

او در این خصوص گفت: «من هیچ مصاحبه‌ای انجام نداده ام و تصمیم گرفته‌ام در سکوت کامل باشم. بعد از مصدومیت نیز درخواست‌های زیادی برای گفتگو وجود داشت ولی تصمیم گرفتم حرف نزنم و تمرکزم روی بازگشت دوباره به فوتبال باشد.»

کوین یامگا با انتشار یک استوری اینستاگرامی هم این مصاحبه را تکذیب کرد و البته اسمی از آن روزنامه به میان نیاورد اما با توجه با انتشار این مصاحبه در صبح امروز، یامگا قصد تکذیب همین مصاحبه را داشته است.

khywynnn

رفتار غیراخلاقی و غیرحرفه ای یک روزنامه در قبال کوین یامگا و باشگاه استقلال

به گزارش رسانه رسمی باشگاه استقلال، یک روزنامه ورزشی امروز نقل قولی از کوین یامگا، ستاره محبوب استقلال منتشر کرد که باعث شد یامگا، مصاحبه خود با این روزنامه را تکذیب کند و به صراحت بگوید در سکوت کامل به سر می برد و هیچ مصاحبه ای نکرده است.

روزنامه موردنظر مدعی شده حق با کوین یامگا است و نقل قولی که در صفحه اول این روزنامه آمده برگرفته از حرف هایی است که یامگا در یک رستوران به شخصی که خود را هوادار معرفی کرده، گفته است.

 به فرض باور ادعای این روزنامه، این عذرِ بدتر از گناه است که خبرنگار یک رسانه رسمی در مواجهه با کوین یامگا خود را هوادار استقلال معرفی کند و صحبت های دوستانه با این بازیکن را در قالب مصاحبه رسمی به صفحه نخست روزنامه بکشاند.

این رفتار از طرف یک رسانه رسمی کاملا غیر حرفه ای و غیر اخلاقی است و باشگاه استقلال ضمن محکوم کردن درج مصاحبه های غیر رسمی، این موضوع را از مراجع قانونی پیگیری خواهد کرد.

منبع خبرآنلاین
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار