کدخبر : 6472 تاریخ انتشار :
A

روز و ساعت بازی سپاهان - پیکان در هفته نوزدهم لیگ برتر

روز و ساعت بازی سپاهان - پیکان  در هفته نوزدهم لیگ برتر

زردپوشان اصفهانی بعد از 6 شکست متوالی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان در جام حذفی تیم شمس آذرقزوین را برد تا از بحران فاصله بگیرد و حالا مقابل تیم پیکانی قرار می گیرد که 12 هفته است رنگ برد را ندیده است.

به گزارش ورزش 360، رضا عنایتی که یکی از عوامل نتیجه نگرفتن تیمش را اشتباهات داوری قلمداد می کند هفته گذشته تا برد کمتر از یک دقیقه فاصله داشت اما برد را با تساوی مقابل نفت آبادان عوض کرد و اکنون این تیم با 14 امتیاز در رده سیزدهم جدول و منطقه فانوس بدستان لیگ قرار دارد. 

سپاهان هم با 31 امتیاز و دو بازی کمتر در رده سوم جدول لیگ است و به نوعی می خواهد با یک برد نوار 4 باخت متوالی در لیگ را قطع کند. نکته جالب  اینکه هیچ بازی از دو تیم در سال های اخیر مساوی نشده  و  در 5 دیدار اخیر شان در لیگ برتر3 مرتبه سپاهان پیروز شده و  2 بار پیکان. 

تیم رضا عنایتی  با یازده مساوی رکوردار تساوی در این فصل است و شاید هدف اول عنایتی و تیمش در بازی فردا نباختن و گرفتن یک مساوی در نصف جهان باشد. سپاهان با 33 گل زده زهردارترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد و سرمربی پیکان می داند مهار این خط آتش چقدر دشوار خواهد بود. عنایتی از اینکه شاگردانش فرصت سوزی می کنند حسابی شاکی است و می گوید بازیکنانش چون فشاری احساس نمی کنند موقعیت های گل را به راحتی هدر می دهند! بازی رفت را هم سپاهان 3 بر یک برد.

باشگاه سپاهان اعلام کرد درآمد حاصل بلیت فروشی را به سیل زدگان سیستان وبلوچستان اختصاص خواهد داد.

جمعه 18 اسفند | ساعت 16:00 ورزشگاه نقش جهان اصفهان

منبع فارس
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار