کدخبر : 6474 تاریخ انتشار :
A

روز و ساعت بازی استقلال - استقلال خوزستان در هفته نوزدهم لیگ برتر

روز و ساعت بازی استقلال - استقلال خوزستان در هفته نوزدهم لیگ برتر

استقلال هم قبل از دربی 103 به مصاف همنام خوزستانی خود می رود.

به گزارش ورزش 360، اهواز به شهر آبی ها معروف است . استقلال بعد از حذف غیرمنتظره از جام حذفی حالا تمام تمرکز و انرژی خود را برای قهرمانی در لیگ برتر به کار می گیرد تا همچنان تا هفته پایانی لیگ صدرنشین باقی بماند و لازمه این کار شکست دادن برادر کوچک تر خود در زمین فوتبال قبل از دربی است تا شاگردان نکونام به آرامش برسند و از حاشیه ها دوری کنند.

نکونام هفته هاست که مصاحبه نمی کند و شاید این مورد نکته مثبتی برای خودش، تیمش و باشگاه استقلال باشد چون مصاحبه های او در این فصل حتی بعد از برد گاهی برای تیم و باشگاه حاشیه ساز شده بود! 

از نظر فنی شاید بتوان گفت استقلال خوزستان خیلی توانایی تقابل  عرض اندام مقابل  برادر بزرگ ترش را ندارد تیمی که با 24 گل خورده سومین خط دفاع ضعیف لیگ را در اختیار دارد ایستادگی مقابل  دومین خط حمله آتشین و زهردار لیگ کار دشواری است. 

استقلال با 26 گل زده بعد از سپاهان گلزن ترین تیم لیگ است. 

آبی پوشان اهوازی هفته پیش هم مقابل تراکتور شکست خوردند تا سیروس پورموسوی از زمین و زمان گلایه کند، از داوران گرفته تا آب دادن چمن ورزشگاه یادگار امام تبریز! استقلال خوزستان روز گذشته پنجمین بازیکن خارجی خود را هم خرید تا به بقا در لیگ برتر امیدوارتر شود. این تیم برای بقا می جنگند و شاگردان نکونام برای قهرمانی و همین می تواند بازی را جذاب تر از همیشه کند. بازی رفت را استقلال با تک گل مهرداد محمدی برد .

صالح حردانی، روزبه چشمی، آرمین سهرابیان سه بازیکن سه اخطاره استقلال هستند که اگر فردا کارت زرد بگیرند دربی را از دست خواهند داد  آنها در صورت حضور در میدان دست به عصا خواهند بود تا اخطاری نگیرند و دربی را از دست ندهند. فردا ورزشگاه کاملا آبی است اما برخی دوست دارند استقلال صدرنشین برنده شود و برخی نیز طرفدار تیم میزبان هستند.

جمعه 18 اسفند | ساعت 19:45 ورزشگاه غدیر اهواز

منبع فارس
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار