کدخبر : 6490 تاریخ انتشار :
A

اوسمار: الان فقط به فولاد فکر می‌کنیم نه دربی

اوسمار: الان فقط به فولاد فکر می‌کنیم نه دربی

اوسمار ویه‌را، سرمربی سرخ‌ها می‌گوید قبل از سال نو بازی‌ها فشرده شده اما سعی می‌کند تیم را با ریکاوری مناسب آماده نگه دارد.

به گزارش ورزش 360، اوسمار ویه‌را، سرمربی برزیلی پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی فولاد شرکت کرد و در ابتدا گفت: همانطور که می‌دانید، دو سه هفته قبل از آغاز سال نو بازی‌ها خیلی فشرده شده و تمام سعی‌مان را انجام می‌دهیم که ریکاوری خوبی داشته باشیم تا بازیکنان با سلامت کامل آماده بازی‌ها باشند. ما سه روز پیش بازی داشتیم ولی فولاد تقریبا ده روز وقت داشت خودش را برای بازی آماده کند. این به دلیل جابجا شدن بازی‌های جام حذفی است ولی مشکلی ندارد و این اتفاق می‌افتد ولی وقتی بازی‌ها فشرده می‌شود باید آمادگی کامل داشته باشیم.

اوسمار در خصوص فولاد گفت: فولاد تیم خوبی است و با وجود اینکه سه تا سرمربی عوض کردند اما دنبال این هستند که نتایج بهتری بگیرند. اخیرا نتایج خوبی گرفتند و یک برد خارج از خانه و یک مساوی داخل خانه. بازیکنان باتجربه‌ای دارند که خیلی خوب تیم را می‌شناسند و در ضدحمله‌ها خوب کار می‌کنند و برای حریفان مشکل به وجود می‌آورند. ما تمام تلاش‌مان را کردیم که بچه‌ها ریکاوری خوبی داشته باشند.

سرمربی پرسپولیس در مورد احتمال جذب مهاجم جدید گفت: ما یک جای خالی داریم که مهاجم بگیریم. ما هم می‌توانیم بازیکن بزرگسال بگیریم و هم زیر ۲۳ سال. چند مورد را زیر نظر داریم اما مورد صد در صدی وجود ندارد.

اوسمار در مورد احتمال غیبت گولسیانی برای دربی به دلیل مصدومیت گفت: الان فقط اطمینان داریم که گئورگی مقابل فولاد بازی نمی‌کند. آقای نعمتی هم آماده است، بخیه‌هایش را نکشیده اما الان از نظر بدنی مشکلی ندارد.

اوسمار درخصوص اینکه ترکیب پرسپولیس قبل از بازی در فضای مجازی منتشر می‌شود، بیان کرد: زیاد ذهنم را نمی‌خواهم درگیر این مسائل کنم و تمرکزم روی بازی فردا مقابل فولاد است.

اوسمار راجع به اینکه آیا ترکیب تیم در بازی فردا به دلیل نزدیک بودن به دربی تغییر می‌کند یا خیر، گفت: تمام تمرکزها روی دربی است و تماشاگران هم اینطور هستند ولی تمرکز ما فقط روی بازی فرداست که بتوانیم سه امتیاز را کسب کنیم. بازی فولاد برای ما خیلی مهم است تا بتوانیم برای صدرنشینی رقابت کنیم. اگر بازیکنی مصدوم باشد استراحت می‌کند اما بقیه بازیکنان مطمئن باشید اگر آماده باشند تمام توان خود را در زمین خواهند گذاشت.

اوسمار درباره اینکه شایعه شده زمان دربی تغییر می‌کند، گفت: بعدا می‌توانیم درمورد دربی صحبت کنیم. برنامه ریزی کردن لیگ برای بازی ها خیلی کوتاه است و حداکثر باید تا امروز زمان دربی را مشخص کنند. این به ضرر تیم‌های دیگری هم هست که در چنین شرایطی هستند. برای اینکه باید روش تمرین و استراتژی‌های تمرین را عوض کنیم. دیروز همین خبر را شنیدیم ولی امیدواریم که تا پایان امروز زمان دربی را به صورت دقیق مشخص کنند.

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار