کدخبر : 6776 تاریخ انتشار :
A

وحید شمسایی: درخواست پول از لژیونرها غیرحرفه‌ای است

وحید شمسایی: درخواست پول از لژیونرها غیرحرفه‌ای است

سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان، درخواست باشگاه مایورکا پالما از سه لژیونر ایرانی تیم فوتسال این باشگاه را غیرحرفه‌ای دانست.

به گزارش ورزش 360، وحید شمسایی درباره آغاز قریب‌الوقوع اردوی تیم ملی فوتسال ایران، به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: دیدیم که حسین طیبی پیش از شروع اردو مصدوم شد! خوشحالم که تمرینات تیم ملی همزمان با ماه مبارک رمضان آغاز می‌شود و ان‌شاءالله با تمام وجود به سمت خدا برویم. تمرینات همزمان با ماه رمضان شروع می‌شود و با توجه به سختی‌هایی که در پیش روست، امیدوارم بچه‌ها روزهای سختی که انتظارشان را می‌کشد، تحمل کنند تا بعد از سختی به خوشی برسیم.

وی در مورد وضعیت حضور حسین طیبی، مسلم اولادقباد، سعید احمد عباسی و سالار آقاپور در جام ملت‌های آسیا 2024 خاطرنشان کرد: احسان اصولی به‌عنوان رئیس کمیته فوتسال، رئیس سازمان لیگ و عضو هیئت رئیسه فدراسیون می‌داند حضور این نفرات چقدر برای ما مهم است. این جام ملت‌های آسیا برای ما از دو جهت اهمیتی ویژه دارد؛ یکی بازپس‌گیری قهرمانی آسیا و یکی صعود به جام جهانی.

سرمربی تیم ملی فوتسال با بیان اینکه تیم‌های آسیایی با آمادگی ویژه‌ای در جام ملت‌های آسیا شرکت می‌کنند، اظهار داشت: این بازیکنان که با زحمات خودشان در تیم ملی و افتخارآفرینی در اسپانیا دیده می‌شوند، برای ما تأثیرگذار هستند. نامه‌نگاری‌ها در حال انجام است و باید در خدمت یکدیگر باشیم تا از این بازیکنان بهره ببریم.

شمسایی درباره اینکه باشگاه مایورکا پالما از سه بازیکن ایرانی خود (طیبی، اولادقباد و آقاپور) جمعاً مبلغ 25 هزار یورو برای شرکت آنها در جام ملت‌های آسیا درخواست کرده است، تصریح کرد: دنیای امروز دنیای صحبت و مذاکره است. اینکه چنین رقمی را فقط در  حد 10 روز بخواهیم، کاری غیرحرفه‌ای انجام داده‌ایم. از 18 تا 26 فروردین فیفادی است و جام ملت‌های آسیا طی 12 روز برگزار می‌شود. اصولی در حال پیگیری مذاکرات است و به نظرم بازیکنان نباید متضرر شوند.

وی در مورد برگزاری جام فوتسال رمضان پس از چند سال وقفه عنوان کرد: من کسی هستم که در جام رمضان به نقطه خاصی از فوتسال رسیدم. به‌عنوان یک بچه 16 یا 17 ساله به سالن مجموعه ورزشی آزادی می‌رفتم و هنگامی که جمعیت عظیم مردم را می‌دیدم، انگیزه می‌گرفتم. انگار دنبال این بودیم که ماه مبارک رمضان فرا برسد و در جام رمضان بازی کنیم. این اتفاق در شهرهای مختلف رخ می‌داد. ما پول‌های خیلی خوبی هم می‌گرفتیم و این مبالغ، برکت زندگی ما شده بود.

سرمربی تیم ملی فوتسال با تمجید از رئیس هیئت فوتبال استان تهران بیان کرد: میرشاد ماجدی بعد از چند سال، با تمام وجود پای برگزاری جام رمضان بود و اقدامی ستودنی انجام داد. شور خاصی را در سالن‌ها می‌بینیم و دوستان ما و اسپانسرها جذب مسابقات شدند. اگر اجازه می‌دادند، 200 تیم در این جام شرکت می‌کردند و حالا بازی‌ها از دور دوم پخش تلویزیونی خواهد داشت. برگزاری جام رمضان اتفاق فوق‌العاده‌ای بود و به نظرم مسابقات در دور دوم بسیار بهتر هم می‌شود.

منبع تسنیم
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار