کدخبر : 6796 تاریخ انتشار :
A

پنالتی‌زن پرسپولیس در دربی مشخص شد

پنالتی‌زن پرسپولیس در دربی مشخص شد

با توجه به غیبت گولسیانی احتمالا ترابی پنالتی‌زن اول سرخ‌ها خواهد بود.

به گزارش ورزش 360،  غیبت گئورگی گولسیانی در دربی می‌تواند جدا از مساله مرکز خط دفاع یک چالش دیگر نیز برای پرسپولیس داشته باشد.

گولسیانی پنالتی‌زن اول پرسپولیس در دو فصل اخیر بوده و غیر از یک مورد در بازی با الدحیل یازده پنالتی‌اش را گل کرده است.

گئولسیانی سابقه بریس در دربی را دارد اما در این بازی بزرگ پنالتی نزده .با این حال او به دلیل مصدومیت در دربی 103 غایب خواهد بود و باید بازیکن دیگری این وظیفه را به دوش بکشد.

با توجه به سابقه بازیکنان پرسپولیس به نظر می‌رسد مهدی ترابی پنالتی زن اول سرخ‌ها در مصاف با رقیب سنتی باشد و چنانه تیمش به ضربه پنالتی دست یابد شماره 9 پشت توپ خواهد ایستاد.

محمدحسین کنعانی‌زادگان یکی دیگر از پنالتی‌زن‌های پرسپولیس مم برای این بازی محروم است و به نظر می‌رسد ترابی رقیبی جدی در ترکیب تیم خود برای نواختن پنالتی نداشته باشد.

ترابی قصد داشت پنالتی به دست آمده مقابل فولاد را هم بزند اما از آنجایی که کنعانی به نوعی پایه گذار آن پنالتی بود و با ضربه سر خود باعث شد مدافع فولاد هند کند و البته از دربی محروم شده بود ترابی آن پنالتی را به کنعانی زادگان داد.

فرشاد فرجی هم یکی دیگر از بازیکنان پرسپولیس است که می‌توان به عنوان پنالتی زن روی او حساب کرد.همچنین سعید صادقی و اورونوف هم می‌توانند گزینه‌های بعدی در صورت غیبت ترابی در زمین به عنوان پنالتی‌زن پرسپولیس باشند.

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار