کدخبر : 6898 تاریخ انتشار :
A

بی‌کیفیت‌ترین شهرآورد ممکن را دیدیم

بی‌کیفیت‌ترین شهرآورد ممکن را دیدیم

پیشکسوت فوتبال ایران گفت:‌ یکی از بی‌کیفیت‌ترین بازی‌های شهرآورد را در چند سال اخیر شاهد بودیم. توپ‌های ساده لو می‌رفت و کیفیت پاس و کنترل توپ در حد یک شهرآورد نبود.

به گزارش ورزش 360، صادق ورمزیار در خصوص تساوی بدون گل سرخابی‌ها در شهرآورد تهران اظهار کرد: یکی از بی‌کیفیت‌ترین بازی‌های چند سال اخیر را شاهد بودیم. چند دقیقه اول استقلال خوب بود و بعد پرسپولیس عملکرد بهتری داشت اما در همان دقایق هم هیچ اتفاق خاصی رخ نداد و یک بازی کسل‌کننده را شاهد بودیم.

وی ادامه داد: در این دیدار خطری روی دروازه‌ها ندیدیم، چرخش توپ در زمین خوب نبود و در کل دو تیم بدون برنامه بازی کردند. در فوتبال اگر تیمی برنامه داشته باشد در ۲۰ دقیقه می‌توان متوجه آن شد اما هر چه از بازی گذشت چیزی از دو تیم ندیدیم و نتوانستند بازی خوبی را به نمایش بگذارند.

پیشکسوت فوتبال استقلال یادآور شد: نمی‌دانم چرا از عمق و عرض زمین استفاده نشد، در این بازی سانترهای خوبی هم نداشتیم که روی دروازه‌ها خطرساز شود. بیشتر مدافعان مالک بازی بودند و بازی مستقیم را در دستور کار قرار می‌دادند.

ورمزیار در پاسخ به این سئوال که آیا ممکن است ترس از باختن باعث شود دو تیم تا این حد بی‌کیفیت بازی کنند، گفت: بله همینطور است، هر دو تیم دوست ندارند برابر هم نتیجه را واگذار کنند اما در این بازی حتی توپ‌های ساده لو می‌رفت، کیفیت پاس، کنترل توپ و حمل آن بسیار بد بود و در یک کلام چیزی از دو تیم ندیدیم.

منبع ایرنا
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار