کدخبر : 6907 تاریخ انتشار :
A

درس خوبی که سرمربی پورتو به فوتبال ایران داد​

درس خوبی که سرمربی پورتو به فوتبال ایران داد​

مهدی طارمی در بازی با آرسنال در دقایق پایانی وارد میدان شد و نشان داد نیمکت نشینی اش به بهانه مصدومیت نبود، بلکه تصمیم فنی سرمربی پورتو بود.

به گزارش ورزش 360، مهدی طارمی روزهای پایانی حضورش را در تیم پورتو سپری می کند. او در ماه ژوئن در تست پزشکی اینتر حاضر می شود تا رسما به عنوان بازیکن جدید سری A معرفی شود. به همین بهانه هفته هاست حضور مهدی طارمی در ترکیب تیم پورتو پر رنگ نیست. دلیلش هم واضح و مبرهن است. مهدی طارمی از چند ماه دیگر بازیکن پورتو نخواهد بود و کونسیسائو از ماه ها پیش در تلاش است، جانشین مهدی طارمی را پیدا کند و طبیعی است در این ماه ها باید بیشتر به جانشین مهدی طارمی بازی می داده تا مهاجم تیم ملی فوتبال ایران!

واقعیت این است در فوتبال اروپا اگر بازیکنی قرارداد خودرا با باشگاه تمدید نکند، جایگاه خود را در ترکیب اصلی تیم از دست می دهد و جای او را بازیکنی می گیرد که قرار است جانشینش شود. در این زمینه سرمربی با باشگاه هماهنگ است. این درس خوبی برای فوتبال ایران و مربیان تیم های لیگ برتری است. 

با اتفاقی که در تیم پورتو رخ داده است، به طور حتم این باشگاه با جدایی مهدی طارمی زانوی غمل بغل نمی گیرد؛ به این خاطر که در ماه ها و بازی های اخیر سعی کرده جانشین مهدی طارمی را وارد ترکیب و از او یک بازیکن خوب بسازد.

منبع خبر ورزشی
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار