کدخبر : 6913 تاریخ انتشار :
A

سردار آزمون امشب در ترکیب اصلی؟!

سردار آزمون امشب در ترکیب اصلی؟!

روملو لوکاکو برای دیدار با برایتون در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ اروپا به همراه تیم رم به انگلیس سفر نکرد و این دیدار را از دست داد

به گزارش ورزش 360، جالوروسی هفته گذشته در دیدار رفت در مقابل برایتون در ورزشگاه المپیکو موفق شد با نتیجه ۴-۰ شاگردان روبرتو دی‌زربی را شکست دهد و در آستانه صعود به مرحله یک‌چهارم نهایی قرار بگیرد.

لوکاکو که در بازی رفت مقابل برایتون گلزنی کرد، صبح چهارشنبه به همراه هم‌تیمی‌هایش در رم تمرین نکرد و این نگرانی را ایجاد کرد که او برای سفر به انگلیس و حضور در بازی برگشت برابر برایتون در دسترس نباشد.

حالا همانطور که اسکای اسپورت ایتالیا گزارش داده و در عکس‌های منتشرشده از سفر تیم به انگلیس در صفحه توئیتر باشگاه مشاهده شده است، لوکاکو در پرواز رم به انگلیس حضور ندارد و بدین ترتیب دور برگشت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ اروپا را از دست خواهد داد.

مهاجم بلژیکی در بازی قبلی رم مقابل فیورنتینا که به تساوی ۲-۲ به پایان رسید، به‌طور کامل بازی کرد اما اکنون دلیل غیبتش برای بازی فردا مشخص نیست. با توجه به اینکه صعود رم تا حدودی قطعی شده، ممکن است دنیله ده‌روسی قصد داشته باشد به یکی از بهترین بازیکنانش استراحت بدهد.

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار