کدخبر : 6918 تاریخ انتشار :
A

دربی تا صبح هم ادامه داشت گل نداشت

دربی تا صبح هم ادامه داشت گل نداشت

در دیداری که به جرات می‌توان گفت هیچ صحنه جذابی نداشت پرطرفدارترین تیم‌های کشور به تساوی رضایت دادند.

به گزارش ورزش 360، پیمان یوسفی می‌گفت نیمه دوم دربی اصلاً کیفیت نداشت اما در نیمه اول هم ما فوتبالی از دو تیم ندیدیم و هرچه بود چند صحنه احساسی و ارسال‌های معمولی بود. کاملا قابل پیش بینی بود که جواد نکونام بازی را ببندد و به دنبال مساوی باشد اما پرسپولیس هم بر خلاف وعده اوسمار ویرا نتوانست دفاع استقلال را باز کند و فوتبال خوبی از این تیم ندیدیم.

همه کسانی که به امید تماشای یک بازی جذاب به ورزشگاه آزادی رفته بودند از تصمیم خود پشیمان شدند چرا که دو تیم اصلاً نتوانستند فوتبال خوبی را به نمایش بگذارند استقلال که کاملاً مشخص بود مساوی می‌خواست و تا فردا هم نمی‌توانست گل بزند و پرسپولیس هم اصلاً تیم خوب روز بازی با فولاد خوزستان نبود.در دربی تهران که به جرات می‌توان گفت از بازی رفت دو تیم هم ضعیف‌تر بود هیچ اثری از برنامه‌های تاکتیکی ندیدیم و آنچه بیشتر مشهود بود سنگ پرانی هواداران دو تیم بود.

با این نتیجه استقلال در صدر جدول ماند اما سپاهان هم با توجه به پیروزی پرگل مقابل فولاد تا حدی به آینده امیدوار شد.پرسپولیسی‌ها هم باید هفته آینده به مصاف پیکان بروند که در دو هفته گذشته تیم‌هایی چون سپاهان و ملوان را برده و شگفتی ساز شده است. هواداران دو تیم امیدوارند در هفته‌های آینده تیمشان فوتبال بهتری را به نمایش بگذارد اما دربی طوری بود که واقعاً نمی‌شد به آن نمره قبولی داد و همه کارشناسان از تماشای این بازی تا امید شدند. ما در این بازی نه اثری از تاکتیک و برنامه تیمی دیدیم و نه حتی حرکات انفرادی جذابی که تماشاگران را به وجد بیاورد. به جرات می‌توان گفت یک امتیاز هم برای هر دو تیم زیادی بود و در پایان جواد نکونام بود که حداقل از نتیجه بازی راضی به نظر می‌رسید.

دربی ۱۰۳ حتی از دربی‌های قبلی هم ضعیف‌تر بود و خیلی حرف فنی خاصی در مورد این بازی نمی‌توان گفت و نوشت. استقلال که تا چند ساعت دیگر هم نمی توانست گل بزند و پرسپولیس هم یکی از ضعیف‌ترین بازی‌های خود را به معرض نمایش گذاشت.دو تیم در یک کلام به جای فوتبال توپ بازی کردند.

 

 

منبع آنا
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار