کدخبر : 6935 تاریخ انتشار :
A

حسینی جانشین بیرانوند می‌شود؟

حسینی جانشین بیرانوند می‌شود؟

پیشکسوت استقلال گفت: ما چوب بی بازیکنی را می خوریم و در ادامه کار برای ما سخت تر هم می شود و مدیرعامل باید پاسخگو باشد

به گزارش ورزش ۳۶۰، استقلال و پرسپولیس در دربی ۱۰۳ به تساوی بدون گل رسیدند تا شرایط ۲ تیم در جدول تغییری نکند. تساوی در این مسابقه بیشتر به سود استقلال بود که توانست ۳ امتیاز فاصله با پرسپولیس را در صدر حفظ کند و به قهرمانی امیدوارتر از قبل شود.

محمد نوری پیشکسوت باشگاه استقلال درباره دربی ۱۰۳ و شرایط فنی این بازی گفت: بازی خوبی از آب درنیامد و با اینکه هواداران برای این بازی شوق زیادی داشتند و انتظار همه این بود بازی خوبی باشد اما این اتقاق رخ نداد. بازی در نیمه اول کمی بهتر بود اما در کل بازی بارفنی نداشت که بخواهیم آنالیز خاصی انجام دهیم یا بگوییم این بازیکن خوب بود. خیلی ها نیمه دوم بازی را ندیدند چرا که واقعا کسل کننده بود.

نوری با بیان اینکه با توجه به صدرنشینی استقلال این تساوی بیشتر به سود این تیم بود گفت: پرسپولیس بابت این تساوی ضرر کرد اما با توجه به حفظ صدرنشینی این مساوی برای استقلال راضی کننده تر بود. این نبود که تیم دنبال پیروزی نباشد اما مهم ترین موضوع حفظ سه امتیاز اختلاف بود که این اتفاق افتاد.

کارشناس فوتبال در ادامه درباره اینکه گفته می شود آمار به سود پرسپولیس بوده است گفت: بدون اغراق می گویم که به آمار نمره نمی دهند. اینکه تیمی در آخرفصل بگوید من بازی مالکانه انجام دادم اما قهرمان نشدیم ایراد ندارد نیست. خط دفاع ما در دربی خوب کار کرد و اورونوف را از کار انداخت. خط حمله پرسپولیس هم خیلی خطرناک نبود.

نوری با بیان اینکه باید به تفکرات نکونام احترام گذاشته شود گفت: همه تعویض ها به تفکرات یک سرمربی باز می گردد. من نمی گویم استقلال هیچ ایراد فنی نداشت چرا که این حرف اشتباه است اما نکته ای که باید توجه کرد تفاوت نیمکت دو تیم است. شما نیمکت پرسپولیس را نگاه کنید؛ استقلال را هم نگاه کنید. بازیکنی که شاید حدود ۲۰ میلیارد یا بیشتر به او داده شده روی نیمکت پرسپولیس نشسته بود و دیگر نفراتی چون امیری و صادقی هم نیمکت نشین بودند. دست اوسمار کاملا باز بود .

او در ادامه با انتقاد از علی خطیر گفت: ایرادی که باید بگیریم از مدیرعامل است که قرار بود ۴ بازیکن خوب به تیم تزریق کند اما این کار را نکرد. ما یک بازیساز می خواهیم اما متاسفانه جذب نشد. ما مشکل داریم و این شرایط بازی به بازی سخت تر هم می شود. جام حذفی حذف شدیم؛ چرا؟ چون باشگاه باید برای خرید بازیکن کمک می کرد و ما در کوران مسابقات بدون بازیکن نمی ماندیم. ما درباره مسائل فنی از سرمربی سوال می کنیم؛ او را بازخواست می کنیم و باید پاسخگو باشد اما مدیرعامل چه؟ او هم باید درباره مسائلی که وظیفه اش است جوابگو باشد.

نوری در ادامه گفت: ما چوب بی بازیکنی را می خوریم و در ادامه کار برای ما سخت تر هم می شود و مدیرعامل باید پاسخگو باشد چرا که ما لطمه می خوریم. تیمی که می تواند راحت قهرمان شود چرا با آن این کار را کردند.

او با بیان اینکه روز دربی بحثی با علی خطیر داشته است گفت: من خیلی این موضوع را باز نمی کنم و بعدا درباره آن صحبت می کنم. اما او اصلا برای پیشکسوت احترام قائل نیست و ضررش را هم می بیند. باید بابت این موضوع فکر کند و وظایفش را در مدیریت باشگاه بداند. متاسفم که او برای افرادی که سال ها در استقلال بودند و زحمت کشیدند احترام قائل نیست. فکر می کنم به خاطر انتقادات من ناراحت است. من برعلیه هرکسی که به استقلال ضربه می زند صحبت می کنم. هواداران بهترین قاضی هستند و می دانند چه کسی راست می گوید. من مقابل هرکسی که به استقلال لطمه بزند می ایستم.

او با بیان اینکه حسین حسینی لیاقت حضور در تیم ملی به عنوان دروازه بان شماره یک را دارد گفت: من یک نظر شخصی دارم که فقط یک توصیه است و آن اینکه حسین حسینی لیاقت این را دارد که در بازی با ترکمنستان به عنوان دروازه بان شماره یک بازی کند. از نظر من او تمام شرایط فیکس بودن در تیم ملی را دارد.

منبع همشهری ورزشی
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار