کدخبر : 6963 تاریخ انتشار :
A

نیمای پرسپولیسی جدیدترین لژیونر فوتبال ایران

نیمای پرسپولیسی جدیدترین لژیونر فوتبال ایران

مدافع راست تیم ملی نوجوانان در آستانه لژیونر شدن قرار دارد.

به گزارش ورزش 360، سه بعد از پیوستن کسری طاهری مهاجم نوک تیم ملی نوجوانان و عضو باشگاه سپاهان به زنیت سن پترزبورگ روسیه حالا بازیکن دیگری از همان تیم در آستانه لژیونر شدن قرار دارد. 

حسین عبدی سرمربی تیم ملی نوجوانان در ایران که موفق شد تیمش را از گروهی دشوار در جام جهانی 2023 تایلند بالا ببرد در برنامه شب های فوتبالی از احتمال لژیونر شدن نیما اندرز یکی از بازیکنان خود خبر داد. 

نیما اندرز مدافع راست اصلی تیم نوجوانان ایران بود که مقابل انگلیس و برزیل 90 دقیقه بازی کرد ،در مصاف با کالدونیای جدید 55 دقیقه در میدان بود و سپس در مصاف با مراکش 120 دقیقه بازی کرد . 

جالب  اینکه حدود سه ماه قبل و پیش از شروع نقل و انتقالات زمستانی گفته نی شد اندرز به پرسپولیس خواهد پیوست اما حالا قرار است به تیمی در اسپانیا بپیوندد. 

دفاع راست یکی از پست هایی بود که ابتدا گفته می شد پرسپولیس قصد جذب بازیکن جدید به عنوان رقیب برای اسماعیلی فر دارد هرچند اگر اندرز نوجوان هم می آمد کار بسیار سختی برای رقابت با اسماعیلی فر داشته باشد و در نهایت به خاطر قابلیت بازی حنانوف در این پست جذاب مدافع راست جدید از سوی باشگاه منتفی شد.  

در عین حال پرسپولیس می توانست این بازیکن نوجوان را با قیمت پایین جذب کرده و با قراردادی یورویی ترانسفر کند و سود ببرد یا او را برای پخته شدن قرض بدهد که در این خصوص کاری از پیش نبرد.  

گفتنی است اندرز در حال حاضر در دوبی حضور دارد تا با صدور ویزایش به اسپانیا سفر کند و قرارداد ببندد.

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار