کدخبر : 7005 تاریخ انتشار :
A

شجاعی:بازی ما با استقلال و پرسپولیس در دستگردی است

شجاعی:بازی ما با استقلال و پرسپولیس در دستگردی است

محمود شجاعی می‌گوید سازمان لیگ با برگزاری بازی‌های هوادار در ورزشگاه پاس قوامین موافقت کرده است.

به گزارش ورزش 360، محمود شجاعی مربی هوادار، پیش از بازی با استقلال در کنفرانس خبری گفت: یک بازی بسیار سخت مقابل تیم خوب، با کیفیت و قابل احترام استقلال داریم. هفته‌هاست که این تیم صدر جدول است و از کادرفنی بسیار خوبی بهره می‌برد. ماهم برای این بازی تمهیداتی اندیشیدیم. امیدوارم فردا بازیکنان خواسته‌های ما را به نحو احسن در زمین پیاده کنند و همه بازی با کیفیت و لذت بخشی را مشاهده کنند. 

او ادامه داد: از مسئولین استادیوم پاس قوامین تشکر می‌کنم که یکی از بهترین زمین چمن‌ها در زمستان را آماده کرده‌اند. امیدوارم تعداد این زمین‌ها بیشتر شود که به رشد فوتبال‌مان کمک کند.

محمود شجاعی در پاسخ به اینکه هوادار از غیاب هواداران استقلال سود می‌برد گفت: سود که چه عرض کنم. ما این ورزشگاه را معرفی کردیم و سازمان لیگ موافقت کرده و می‌دانستند که این ورزشگاه تمام بازی‌هایش بدون تماشاچی است و پرسپولیس و استقلال هم مستثنی نیستند. سپاهان، نساجی و تراکتور هم در تهران طرفدار دارند و باید آنها هم بیایند. در بازی پرسپولیس هم اینجا میزبان هستیم.

او در مورد ضعف هوادار در خط هافبک پس از جدایی قائم اسلامی خواه گفت: ما مربی هستیم و تابع سیاست‌های باشگاه‌. ما قدرت مالی زیادی نداریم و باشگاه می خواست بازیکنش را بفروشد که پرداختی به موقع داشته باشد. هم قائم اسلامی خواه و هم فریبرز گرامی جزو بازیکنان تاثیرگذار ما بودند اما ما هم تابع رویه باشگاه بودیم.

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار