کدخبر : 7015 تاریخ انتشار :
A

تنبیه انضباطی و سفت و سخت مهدی طارمی!

تنبیه انضباطی و سفت و سخت مهدی طارمی!

سرمربی پورتو اقدام عجیبی نسبت به مهاجم ایرانی تیمش انجام داد.

به گزارش ورزش 360، مهدی طارمی پس از یک ماه دوری از میادین به دلیل آسیب دیدگی، سه‌شنبه شب هفته گذشته در مسابقه برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل آرسنال به میدان رفت که در حضور تعویضی خود نتوانست مثمر ثمر کار کند و مانع از شکست و حذف تیمش شود، اما او حالا با اتفاق غیر منتظره‌ای در دیدار لیگ برتری پرتغال برابر ویزلا مواجه شده است.

مهاجم ایرانی پورتو که در 16 مسابقه این فصل لیگ برتر پرتغال نتوانسته آمار مورد انتظارش را داشته باشد و فقط سه گل به ثمر رسانده و یک پاس گل داده، در دو دیدار جام حذفی یک گل زده و همچنین در لیگ قهرمانان اروپا نیز هفت بار به میدان رفته و دو گل و دو پاس گل ثبت کرده، حالا با اتفاق عجیبی مواجه شده است.

مهدی طارمی که آمار گلزنی پایین‌تری در مقایسه با مدت مشابه نسبت به تمام سالیان گذشته در لیگ برتر پرتغال بر جای گذاشته و نتوانسته نمایش همیشگی را ارائه کند، پس از سپری کردن مصدومیت یک ماهه و حضور تعویضی مقابل آرسنال، حالا در جدال با ویزلا از فهرست نفرات تیمش کنار رفته است.

مهاجم ایرانی پورتو که مصدومیتی نداشت و در تمرینات اخیرشان نیز حاضر بود، در اقدامی عجیب از سوی سرخیو کونسیسائو از فهرست نفرات تیمش کنار رفته و مقابل ویزلا غایب است.

تیم فوتبال پورتو از ساعت 24 شنبه شب (به وقت ایران) در ورزشگاه دو دراگائو، یکی از دیدارهای هفته بیست و ششم لیگ برتر پرتغال را مقابل ویزلا آغاز کرد که در این مسابقه مهدی طارمی برخلاف انتظار در فهرست حضور نداشت.

طارمی در سه تقابل اخیر پورتو مقابل ویزلا همواره گلزنی کرده و در دیدار رفت همین فصل هم از روی نقطه پنالتی با ضربه پنالتی موفق به انجام این کار شده بود، اما شنبه شب در فهرست قرار نگرفت

مهدی طارمی که پس از جام ملت‌های آسیا فقط یک بازی در لیگ برتر پرتغال با حضور تعویضی مقابل آروکا انجام داده و بعد از آن در یک مسابقه نیمکت‌نشین و در چهار بازی داخلی این کشور غایب بوده، در دیدار شنبه شب برابر ویزلا نیز از لیست خط خورد که برخی رسانه‌های پرتغال دلیل این اتفاق را تصمیم فنی از سوی سرخیو کونسیسائو، سرمربی پورتو عنوان کردند، چراکه هیچ گزارشی مبنی بر مصدومیت ستاره ایرانی اعلام نشده است.

طارمی چهار شب پس از اینکه در لیگ قهرمانان اروپا با احساس مصدومیت مقابل آرسنال به میدان رفت و بخاطر همین مسئله پشت ضربه پنالتی تیمش قرار نگرفت، حالا دوباره از فهرست اژدها فاصله گرفته است.

آخرین حضور فیکس طارمی در ترکیب پورتو در رقابت‌های لیگ برتر پرتغال قبل از جام ملت‌های آسیا بود، اما طی یک ماه و نیم اخیر مصدومیت نگذاشته او دوباره در مسابقات داخلی جزو ترکیب تیمش قرار بگیرد و مقابل ویزلا هم غایب است که البته این بار رسانه‌های پرتغالی اعلام کردند مهاجم ایرانی مصدومیت ندارد.

طارمی که دوباره به اردوی تیم ملی ایران دعوت شده و باید به زودی به تهران برگردد، برای نخستین بار بخاطر مسائل فنی پس از لژیونر شدن از فهرست کنار رفته که البته هنوز این موضوع به طور 100 درصد تایید نشده و احتمال دارد مهاجم ایرانی پورتو همچنان با مصدومیت مواجه باشد.

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار