کدخبر : 7095 تاریخ انتشار :
A

دعوت فورمالیته یا واقعی؟ 4+3 چهره جدید و جذاب در تیم ملی!

دعوت فورمالیته یا واقعی؟ 4+3 چهره جدید و جذاب در تیم ملی!

حضور این بازیکنان جوان و با انگیزه می‌تواند اردوی تیم ملی را با شادابی بیشتری همراه کند و سطح رقابت را در تیم بالا ببرد.

به گزارش ورزش 360، لیست جدید تیم ملی فوتبال ایران منتشر شد و نام‌های جدید در بین بازیکنان ملی‌پوش دیده می‌شود که برای اولین بار فرصت پوشیدن پیراهن تیم ملی و حضور در اردوی ملی را تجربه خواهند کرد.

آرشا شکوری، حسین گودرزی، جواد آقایی‌پور و مهدی لیموچی بازیکنانی هستند که اولین حضورشان در اردوی تیم ملی را تجربه می‌کنند.

شکوری دروازه‌بان ذخیره تیم هوادار که در جام جهانی نوجوانان عملکرد خوبی داشت مورد توجه امیر قلعه‌نویی قرار گرفته تا کادرفنی تیم ملی عملکرد این بازیکن جوان را تحت نظر بگیرد و او را عنوان یکی از آینده‌سازان فوتبال ایران با نظارت بیشتری دنبال کنند.

حسین گودرزی مدافع کناری خوش استیل و سرعتی تیم فوتبال شمس آذر که بازی‌های درخشانی با پیراهن تیم ملی امید به نمایش گذاشت و در لیگ برتر هم نمایش درخشانی داشت به اردوی تیم ملی دعوت شد تا فرصت درخشش با پیراهن تیم ملی بزرگسالان را هم به دست آورد.

دیگر بازیکنی که به اردوی تیم ملی دعوت شده است ستاره جوان تیم فوتبال استقلال خوزستان جواد آقایی‌پور است که با تکنیک بالا و قدرت گلزنی که دارد نظرها را به خود جلب کرده است و بازی‌های خوبی با پیراهن آبی‌های خوزستان به نمایش گذاشته است، او در کنار دیگر مهاجمان تیم ملی تحت نظر کادرفنی تیم ملی قرار خواهد گرفت.

مهدی لیموچی وینگر جوان تیم آلومینیوم که در بازی‌های اخیر این تیم با تکنیک بالا و قدرت شوتزنی خود گل‌های زیبایی برای آلومینیوم به ثمر رسانده هم یکی از بازیکنان مدنظر امیر قلعه‌نویی برای اردوی تیم ملی بوده که این فرصت را دارد تا با ادامه روند درخشان و کیفیت بالایی که در لیگ نشان داده کادرفنی تیم ملی را تحت تاثیر قرار دهد و فرصت حضور بیشتر در اردوهای ملی را پیدا کند.

در کنار این چهار بازیکن تازه وارد بازیکنانی چون محمدرضا آزادی، محمد قربانی و سعید سحرخیزان هم حضور دارند که اولین حضور آنها در تیم ملی نیست اما می‌توانند در این اردو حضور خود را ادامه‌دار کنند و نظر کادرفنی تیم ملی را به خود جلب کنند.

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار