کدخبر : 7375 تاریخ انتشار :
A

توضیحات مهم درویش درباره واگذاری پرسپولیس

توضیحات مهم درویش درباره واگذاری پرسپولیس

مدیرعامل پرسپولیس درباره آخرین شرایط واگذاری این تیم و دریافت مجوز حرفه‌ای توضیح داد.

به گزارش ورزش ۳۶۰،  پرسپولیس روز یازدهم فروردین تکلیف مالکیتش مشخص خواهد شد و در این بین بحث اصلی درباره احتمال خرید سهام این باشگاه توسط بانک ملت است.

رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس درباره شرایط این باشگاه و دریافت مجوز حرفه‌ای و همچنین واگذاری توضیح داده است.

مدیرعامل پرسپولیس درباره جلسه امروز با وزارت در خصوص دریافت مجوز حرفه‌ای گفت: الحمدالله همه موانع برطرف شد و مشکلی نیست. برای ما هم یازدهم فروردین در فرابورس زمان واگذاری است و برای استقلال هم ۲۱ فروردین است. آیتم‌های مالی را باید تا این زمان بارگذاری کنیم و انشاالله مشکلی وجود نخواهد داشت.

وی ادامه داد: آیتم‌های مختلفی دارد که هر کدام زمان متفاوتی دارد. به طور مثال درباره آیتم ورزشگاه باید اردیبهشت بارگذاری شود. موضوع مربوط به استادیوم آزادی و دیگر ورزشگاهی که باید معرفی می‌شد هم حل شده و قراردادها منعقد شده و آماده است. شرکت تجهیز طرح مناسبی را دنبال کرده و با پیمانکار قرارداد بسته و به زودی همه مشکلات استادیوم حل خواهد شد.

مدیرعامل پرسپولیس با اشاره به پیگیری خاص وزارت برای حل مشکل دو باشگاه گفت: طی مدت اخیر چهار جلسه داشتیم که خوشبختانه در همه آنها آقای وزیر حضور فعال داشته و پیگیر موضوعات مختلف آن بوده‌اند. همه ارکان وزارت ورزش و شرکت تجهیز ، مدیران دو باشگاه و فدراسیون فوتبال و کمیته بین الملل و همچنین مدیران مجوز حرفه‌ای حضور داشتند تا این مساله به طور قطعی حل شود. یک اتحاد و تلاشی وجود دارد تا این مشکلات به طور کامل حل و برطرف شود.

رضا درویش درباره واگذاری سهام باشگاه به بانک ملت گفت: بهرحال خوشبختانه یکی از بهترین بانک‌های ایرانی بانک ملت است . یازدهم مشخص خواهد شد اما به نظرم بانک ملت قطعی و نهایی شده و یازدهم اعلام می‌شود.

وی درباره اینکه با واگذاری سهام آیا تغییراتی در مدیریت باشگاه‌ها هم صورت خواهد گرفت گفت: بله، طبیعتا باید همینطور باشد و آنها سهم بیشتر را در اختیار خواهند داشت.

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار