کدخبر : 7491 تاریخ انتشار :
A

علی دایی را محروم کردم، شیشه ماشینم را شکستند!

علی دایی را محروم کردم، شیشه ماشینم را شکستند!

عبدالرحمن شاه‌حسینی، رئیس اسبق کمیته انضباطی در خصوص حواشی محروم کردن علی دایی صحبت کرد.

به گزارش ورزش ۳۶۰؛ در دوران ریاست عبدالرحمن شاه‌حسینی بر کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، چند حکم جنجالی صادر شد که یکی از آن‌ها مربوط به محرومیت علی دایی بود. حکمی که با واکنش‌های تندی همراه شد و عده‌ای حتی شیشه ماشین رئیس اسبق کمیته انضباطی را هم شکستند.

عبدالرحمن شاه‌حسینی در گفتگو با خبرآنلاین، در خصوص این رای گفت: «علی دایی برند فوتبال ایران است و من قسم می‌خورم نقشی در آن تهدیدها و آجری که سمت ماشین من پرتاب شد نداشت و روح او هم از ماجرا بی‌خبر بود. این کار آدم‌های تندرو و کاسه داغ‌تر از آش بود. ما بعدا هم را دیدیم ولی خیلی صحبتی درباره رای نکردیم. یک روز تلفنی باهم صحبت می‌کردیم و یکی از دوستان ما مهمان علی دایی بود که حرف من شده و تماس گرفت که یک روز پیش علی دایی بروم که بعد ۴ سال فرصت نشده است. تصمیم دارم یک روز خصوصی با علی دایی رخ به رخ صحبت کنیم و مطمئنم او هم به خیلی مسائل رسیده که اگر کسی در فوتبال وظیفه‌اش را انجام ندهد، هرج و مرج می‌شود. مخصوصا در بحث قضایی باشد. باید یک سری مسائل را به خودش هم بگویم چون مصاحبه من را درباره تهدیدها شنیده است ولی باید بگویم روح او خبر نداشت و شخصیت دایی برتر از این صحبت‌هاست.»

رئیس اسبق کمیته انضباطی درباره واکنش تند دایی گفت: «من فوری رای می‌دادم که کسی فرصت رایزنی نداشته باشد و مدیران نتوانند کاری کنند. بعد از آن جلسه کمیته انضباطی، هنوز دور نشده بود رای را دادم. داوود عابدی از شبکه خبر بلافاصله بعد رای من سراغ علی دایی رفت و گفت خبر داری این حکم را داده‌اند؟ فکر کنم ۲ جلسه محرومیت و جریمه نقدی بود. به نظر من بعضی جاها رسانه‌ها نباید سراغ مربیان بروند. مثلا اگر تیم در یک بازی جنجالی باخته باشد و حرف‌هایی بزند. او هم در آنجا گفت شاه‌حسینی کیست که من را محروم کرده است. مجری شبکه خبر بلافاصله پیش من آمد و گفت دایی این را گفته و پاسخ شما چیست؟ گفتم شاه‌حسینی هیچکس نیست، تشکیلات قضایی در فوتبال است که علی دایی را محروم کرده است.»

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار