کدخبر : 7564 تاریخ انتشار :
A

درخواست تازه‌ی سپاهانی‌ها: از ورود لیزر به ورزشگاه یادگار امام جلوگیری شود

درخواست تازه‌ی سپاهانی‌ها:  از ورود لیزر به ورزشگاه یادگار امام جلوگیری شود

مدیر رسانه سپاهان با درخواست نظارت ویژه در دیدار مقابل تراکتور گفت: امیدوارم با نظارت مسوولان، از ورود لیزر به ورزشگاه یادگار در دیدار سپاهان جلوگیری شود.

به گزارش ورزش ۳۶۰ از روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، مسعود سعیدی با اشاره به اتفاقات فصل گذشته دیدار سپاهان و تراکتور و حاشیه‌های این بازی اظهار داشت: همه به یاد دارند، فصل گذشته در بازی سپاهان و تراکتور اتفاقاتی صورت گرفت؛ اتفاقاتی که کادر فنی، بازیکنان و هواداران سپاهان را نگران کرده و سبب شده درخواست ناظر ویژه برای این بازی از فدراسیون و سازمان لیگ داشته باشیم.

وی با اشاره به جزئیات درخواست سپاهان از مسوولان و برگزارکنندگان بازی ادامه داد: احترام بسیار ویژه‌ای برای مردم آذربایجان، مردم شهر تبریز قائل هستیم و سپاهان هواداران خوبی در تبریز دارد اما از فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ به صورت صریح درخواست‌هایی در خصوص این بازی داریم.

مدیر رسانه تیم فوتبال سپاهان تصریح کرد: دلیل درخواست استقرار ناظر ویژه اتفاقات بازی فصل قبل است؛ همه می‌دانند شرایط بازی در آن مسابقه عادی نبود و حجم لیزر در چشم و صورت بازیکنان خیلی زیاد بود که جای نگرانی دارد.

وی با اشاره به مشکلات داوری در دیدار فصل گذشته و آسیب‌هایی که سپاهان از این موضوع دریافت کرد، خاطرنشان کرد: همچنین نظارت بر داوری و استقرار داوران باتجربه در این مسابقه، اهمیت بالایی دارد؛ در بازی فصل گذشته، ۲ پنالتی به اذعان کارشناسان داوری برای سپاهان گرفته نشد.

سعیدی ادامه داد: اگر آن دو پنالتی در مسابقه اعلام می‌شد، شاید نتیجه مسابقه به شکل دیگری رقم می‌خورد و شاید قهرمان لیگ در پایان فصل، تیم دیگری بود.

وی گفت: درخواست مهم ما در این بازی، جلوگیری از ورود لیزر به ورزشگاه است چراکه این موضوع در بازی قبلی خیلی به ضرر تیم سپاهان بود.

مدیر رسانه تیم فوتبال سپاهان با اشاره به کیفیت این مسابقه گفت: به عنوان تیمی که در راستای قهرمانی تلاش می‌کند، انتظار ما آن است همانگونه که در بازی شهرآورد تهران از VAR استفاده می‌شود، در این مسابقه حساس نیز، از VAR استفاده شود.

وی اضافه کرد: انتظار ما از مسوولان فدراسیون و سازمان لیگ ایجاد شرایط برگزاری مسابقه به صورت عادلانه است؛ انتظار عجیبی هم نیست و آن را به صورت صریح، جدی و واضح اعلام کردیم.

به گزارش ایرنا، دیدار حساس تیم های فوتبال سپاهان اصفهان و تراکتورسازی تبریز روز پانزدهم فروردین ماه در حالی برگزار خواهد شد که تراکتور سازی با یک بازی عقب افتاده و سپاهان با ۲ بازی عقب افتاده به ترتیب با ۳۸ و ۳۷ امتیاز رتبه‌های سوم و چهارم جدول رده‌بندی مسابقات را به نام خودشان زده‌اند و برنده این مسابقه با امیدواری بسیاری نسبت به قهرمانی در ادامه مسابقات می‌اندیشد.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار