کدخبر : 7619 تاریخ انتشار :
A

عکس | شکایت شدیدالحن استقلال از یک رسانه داخلی!

عکس | شکایت شدیدالحن استقلال از یک رسانه داخلی!

به رغم توضیح شفاف باشگاه استقلال پیرامون بارگذاری مدارک و مستندات مربوط به اخذ مجوز حرفه‌ای، برخی افراد به دروغ، خبر جعلی حذف استقلال از آسیا را در فضای مجازی منتشر کرده‌اند.

به گزارش ورزش 360 با گذشت تنها چند ساعت از بیانیه شفاف باشگاه استقلال که به صراحت در آن تاکید شده بود استقلال تمامی مدارک و مستندات لازم جهت اخذ مجوز حرفه‌ای را بارگذاری کرده و از این بابت نگرانی ندارد، برخی افراد که سابقه دشمنی با باشگاه استقلال را دارند، به دروغ مدعی حذف استقلال از آسیا شدند و متاسفانه برخی رسانه‌ها، پایگاه‌های خبری و کانال‌ها و صفحه‌های هواداری نیز بدون تحقیق درباره صحت و سقم این خبر جعلی، اقدام به بازنشر خبر دروغ اعتماد آنلاین می‌کنند و باعث نگرانی هواداران شریف استقلال می‌شوند.

باشگاه استقلال ضمن تکذیب این خبر جعلی، بار دیگر به هواداران فهیم خود اطمینان می‌دهد تمام مدارک و مستندات از جمله تسویه‌نامه معتبر با باشگاه سانتاکلارا را بارگذاری کرده و فقط به منظور پایان دادن به دروغ و شیطنت بدخواهان اقدام به انتشار امضای تسویه‌نامه دو باشگاه استقلال و سانتاکلارا می‌کند.

طبیعی است به دلیل بند محرمانگی امکان انتشار متن توافق وجود ندارد اما تاریخ کنار مهر و امضای باشگاه استقلال نشان می‌دهد این توافق در تاریخ ۲۲ ماه مارس، قبل از پایان مهلت قانونی امضا شده است.

photo_2024-04-02_00-45-42

باشگاه استقلال از اعتماد آنلاین که خلاف مفهوم نامش، منبع بی‌اعتمادی و سلب اعتماد در جامعه شده و تمامی رسانه‌هایی که این خبر دروغ و جعلی را بازنشر دادند، شکایت می‌کند. باشگاه استقلال همچنین در صورت تداوم این شیطنت‌ها، اسامی افراد پشت پرده جریان‌سازی رذیلانه علیه استقلال که بابت اخذ مجوز حرفه‌ای، سرخورده می‌شوند را منتشر خواهد کرد.

 

منبع باشگاه استقلال تهران
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار