کدخبر : 7637 تاریخ انتشار :
A

پاسخ جواد نکونام به علت دخالت در مسائل ریز باشگاه

پاسخ جواد نکونام به علت دخالت در مسائل ریز باشگاه

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: یک مربی بزرگ باید منیجر باشد.

به گزارش ورزش 360، جواد نکونام در خصوص اینکه در فوتبال ایران یک سرمربی باید تمامی موارد را در کنار مسائل فنی مدیریت کند، اظهار داشت: خیلی سخت است ولی چون این کار را دوست دارم آن را انجام می‌دهم. شاید در خیلی از نکات ریز دخالت کنم. اگر قرار باشد مربی بزرگی باشید، باید منیجر باشید.

نگاهم مانند آن چیزی است که در فوتبال انگلیس اتفاق می‌افتد

وی افزود: اتفاقی که در فوتبال انگلیس می‌افتد و نگاه من هم به فوتبال اینطور است. این کار خیلی سخت است. مخصوصا در فوتبال ایران که افراد حرفه‌ای در هر باشگاهی خیلی کم هستند ولی شیرینی دارد. وقتی شما کار بزرگی انجام بدهید، در باشگاه چارچوبی در زمینه فوتبال مشخص کنید، کارها را کنار هم قرار بدهید و پازل را قشنگ کنید، شیرینی کار بیشتر است.

در کارم سخت گیر هستم

سرمربی استقلال با اشاره به کسب عنوان بهترین مربی سال و همچنین زحمات اعضای کادرفنی تیم، عنوان کرد: این جایزه برای من نیست. برای کادر من است. خیلی زحمت می‌کشند. در کارم سخت گیری دارم. این جایزه برای مربیان، بازیکنان، کادرپزشکی، ماساژورها و تدارکات است. از طرف آن‌ها این جایزه را به هوادارن تقدیم کردم. امسال برایمان سال خوبی بود و امیدوارم در ادامه هم بتوانیم موفق باشیم.

خاطره شیرین نکونام در سال ۱۴۰۲

وی درمورد اینکه خاطره شیرینش در سال ۱۴۰۲ چیست، گفت: آمدنم به استقلال بهترین اتفاق بود. هواداران در تمام بازی‌ها با سختی‌ها و شرایط عجیب‌ و غریبی که داشتیم، حمایت کردند و کنارمان بودند. دلگرمی آن‌هاست که مارا استوار نگه می‌دارد تا در ادمه راه به رقابت‌مان ادامه بدهیم.

بدترین اتفاق در سالی که گذشت

نکونام افزود: حسرتی نبوده، همه چیز خدا را شکر خوب بود. شاید روزی باید کاری انجام می‌دادم که انجام ندادم. حسرت بزرگی نیست اما اتفاق بد این بود که کوین یامگا را از دست دادیم و جایش کنار ما خالی است. مشکلات و حواشی طبیعی است‌. این چالش‌ها را در فوتبال ایران هرروز داریم.

جایزه بهترین مربی را به هواداران تقدیم می‌کنم

سرمربی استقلال تصریح کرد: از همه هواداران عزیزمان تشکر می‌کنم.  تمام کسانی که برای تیم و بچه‌ها زحمت کشیدند تشکر می‌کنم. این جایزه را از طرف همه اعضای تیم به هواداران تقدیم می‌کنم. واقعا لیاقتش را دارند. امسال با تمام سختی‌هایی که داشتیم ما زا حمایت کردند.

منبع فارس
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار