کدخبر : 7684 تاریخ انتشار :
A

واقعا کسی انتقاد نکرد؟ شما خواب بودی آقای خلیل‌زاده!

واقعا کسی انتقاد نکرد؟ شما خواب بودی آقای خلیل‌زاده!

شجاع خلیل‌زاده یکی از بازیکنان پا به سن گذاشته تیم ملی بود که شاید خیلی‌ها انتظار داشتند بعد از پایان جام‌ملت‌های آسیا دیگر به تیم ملی دعوت نشود.

به گزارش ورزش 360، شجاع خلیل‌زاده یکی از بازیکنان پا به سن گذاشته تیم ملی بود که شاید خیلی‌ها انتظار داشتند بعد از پایان جام‌ملت‌های آسیا دیگر به تیم ملی دعوت نشود و جای خودش را به جوان‌ترها بدهد. این اتفاق اما رخ نداد. شجاع باز هم دعوت شد و در بازی برگشت برابر ترکمنستان هم در ترکیب اصلی به میدان رفت. بنابراین اصلا جای تعجب ندارد که خلیل‌زاده با جان و دل از امیر قلعه‌نویی دفاع کند و به حامی و پشتیبان اول او در همه مجادلات رسانه‌ای تبدیل شود! در همین راستا مدافع میانی تراکتور پس از بازگشت از عشق‌آباد هم در مواجهه با پرسش‌هایی پیرامون عملکرد ضعیف تیم ملی در بازی برگشت و نیز عدم‌جوانگرایی در تیم، اظهارات جنجالی علیه منتقدان انجام داده و گفته چرا در زمان مربیگری کارلوس کی‌روش از این نقدها خبری نبوده؟

راستش این است که ما هم قبول داریم کی‌روش از معافیت و مصونیت‌های عجیبی در برخی رسانه‌ها برخوردار بود، اما اینکه شجاع برای بار هزارم تأکید کرده هیچ انتقادی از مربی پرتغالی نمی‌شده، شاید نشان می‌دهد او در این سال‌ها اصلا در ایران زندگی نمی‌کرده یا دنبال اخبار نبوده است!

مخصوصا در ۴‌سال پایانی دوران حضور کی‌روش، همواره انتقادات بسیار زیادی از او وجود داشت؛ از رفتارهای پر از کبر و غرورش تا میانگین سنی بالای تیم ملی و مخصوصا نمایش‌های دفاعی و خسته‌کننده ملی‌پوشان. خود ما در همین رسانه در آن زمان ده‌ها نقد به عملکرد کارلوس نوشتیم و البته ده‌ها رسانه و پیشکسوت و کارشناس دیگر هم چنین کردند، اما گویا فعلا صلاح امثال خلیل‌زاده در تحریف تاریخ است؛ مخصوصا به سود سرمربی محترمی که تجربه نشان داده به حامیانش امتیازات فنی ویژه می‌دهد!

منبع ورزش‌مدیا
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار