کدخبر : 7693 تاریخ انتشار :
A

15 روز سرنوشت‌ساز پیش‌روی مسعود شجاعی

15 روز سرنوشت‌ساز پیش‌روی مسعود شجاعی

بعد از پذیرش 2 باخت پیاپی، بنفش‌پوشان تهرانی 4 مسابقه حساس و سرنوشت‌ساز را در مقابل خود می‌بینند.

به گزارش ورزش 360، مسئولان باشگاه هوادار بعد از روند نتیجه‌گیری ضعیف تیم‌شان در 13 مسابقه ابتدایی لیگ بیست‌وسوم به سراغ تغییر در کادرفنی رفتند و مسعود شجاعیِ جوان جانشین محمود فکری شد. بعد از حضور شجاعی در رأس کادرفنی هوادار، روند نتیجه‌گیری این تیم تغییر کرد و بنفش‌پوشان که در 3 بازی پیاپی با هدایت فکری شکست خورده بودند، به تیره‌روزی‌های خود پایان دادند و روزهای بدون شکست خود را با هدایت مسعود شجاعی آغاز کردند.

80 روز رویایی برای شجاعی

هوادار در نبرد با نساجی و در حالی‌که مسعود شجاعی از روی سکوها این تیم را هدایت می‌کرد، در قائمشهر یک امتیاز ارزشمند را به‌دست آورد و بعد از شاگردان شجاعی در لیگ برتر و جام حذفی موفق شدند 2 برد پیاپی را مقابل استقلال خوزستان به‌دست آورند. تساوی بدون گل مقابل مس رفسنجان، برتری 2 بر یک برابر شمس‌آذر و تساوی 2-2 در جدال با ذوب‌آهن اصفهان باعث تمدید روند شکست‌ناپذیری هوادار شد و این تیم موفق شد خود را از منطقه سقوط به لیگ آزادگان دور کند و به جمع 16 تیم برتر جام حذفی هم راه یافت.

ناگهان آسمان ابری شد

مسعود شجاعی که در 6 تجربه حضورش روی نیمکت هوادار بدون شکست کار خود را دنبال کرده بود، به دنبال تمدید این روند بود و امید داشت که در تبریز مقابل تراکتور بتواند امتیاز بگیرد اما شکست 4 بر 2 برابر سرخ‌پوشان تبریزی باعث قطع روند شکست‌ناپذیری‌های سریالی هوادار شد. بعد از نبرد با تراکتور، بنفش‌پوشان در تهران مقابل استقلال باخت یک‌گله را پذیرفتند تا هم موقعیت‌شان در جدول به خطر بیفتد و به رتبه سیزدهم جدول بروند و هم اینکه 2 باخت پیاپی را بعد از 6 بازی شکست‌ناپذیری تجربه کنند.

4 بازی مرگ و زندگی در انتظار بنفش‌ها

بنفش‌پوشان تهرانی اولین بازی خود در سال جدید را مقابل آلومینیوم در اراک برگزار می‌کنند؛ مسابقه‌ای معوقه از هفته هجدهم لیگ برتر که روز پانزدهم فروردین‌ماه به انجام می‌رسد. 4 روز بعد از رویارویی با آلومینیوم در اراک، شاگردان شجاعی باید به اهواز سفر کنند و مقابل فولاد به میدان بروند و بعد از آن، نبرد خانگی با گل‌گهر سیرجان و جدال با پیکان تهران در انتظار تیم هوادار است. جالب آنکه 4 مسابقه تیم تهرانی در فاصله زمانی 15 روز برگزار خواهد شد و آن‌ها باید 2 سفر پیاپی به اراک و اهواز داشته باشند که باید دید در این 4 مسابقه آیا بنفش‌پوشان می‌توانند بقای خود در لیگ بیست‌وسوم را قطعی کنند و کاملاً از منطقه قرمز جدول فاصله بگیرند یا روند باخت‌های متوالی این تیم ادامه پیدا می‌کند و روزهای سخت دوران سرمربیگری مسعود شجاعی از راه خواهد رسید.

برنامه 4 دیدار آینده هوادار تهران

15 فروردین / آلومینیوم اراک - هوادار تهران

19 فروردین / فولاد خوزستان - هوادار تهران

24 فروردین / هوادار تهران - گل‌گهر سیرجان

30 فروردین / پیکان تهران - هوادار تهران

منبع فوتبال 360
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار