کدخبر : 7741 تاریخ انتشار :
A

عکس | تلفن ستارگان فوتبال ایران از امروز قطع نمی‌شود!

عکس | تلفن ستارگان فوتبال ایران از امروز قطع نمی‌شود!

در حالیکه خرداد ماه لیگ برتر به پایان می رسد اما مذاکرت بازیکنانی که قراردادشان با باشگاه به پایان می رساند با باشگاه های دیگر به طور قانونی آغاز شده است!

به گزارش ورزش 360، درحالیکه حدود سه ماه به پایان مسابقات لیگ برتر باقی مانده و همه هواداران فوتبال با هیجان مسابقات را دنبال می کنند تا ببینند کدام تیم قهرمان می شود و چهار تیم استقلال، پرسپولیس، سپاهان و تراکتور هم در کورس مدعیان قهرمانی هستند اما اتفاقات دیگری هم در فوتبال در حال رخ دادن است!

طبق قوانین نقل و انتقالاتی( ماده 19 بند 5)  بازیکنانی که پایان فصل قراردادشان با باشگاه به پایان می رسد مجاز هستند 6 ماه پیش از پایان قرارداد با باشگاه های دیگر مذاکره و حتی قرارداد امضا کنند . در واقع مذاکره ستاره هایی که قراردادشان با باشگاه ها تمام می شود، به صورت قانونی آغاز شده است. این یک مساله قانونی در فوتبال جهان هم هست همانطوریکه اکنون گفته می شود مهدی طارمی پیش از پایان فصل قراردادش با اینتر میلان قطعی شده است.

42274366-9218-4eb8-89bc-7565b23cc30d

در حال حاضر سه باشگاه پرسپولیس، سپاهان و استقلال چندین و چند بازیکن دارند که قراردادشان پایان فصل تمام می شود.  نام بازیکنانی که ظاهرا در پایان فصل قراردادشان به پایان می رسد به شرح زیر است:

پرسپولیس: مهدی ترابی، مرتضی پور علی گنجی، گولسیانی، سروش رفیعی، وحید امیری، دانیال اسماعیلی فر، علی نعمتی، فرشاد فرجی و وحدت هنانوف

استقلال: روزبه چشمی، مهدی مهدی پور، آرش رضاوند، پیمان بابایی، زبیر نیک نفس، امید حامدی فر، جعفر سلمانی، ابوالفضل جلالی، صالح حردانی و آرمان رمضان

سپاهان: رامین رضائیان، میلاد زکی پور، فرشاد احمدزاده و محمد کریمی

منبع فارس
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار