کدخبر : 7758 تاریخ انتشار :
A

پیشنهاد جذاب پرتغالی برای مهدی قایدی

پیشنهاد جذاب پرتغالی برای مهدی قایدی

مهدی قایدی که این هفته فقط ۴ دقیقه در ترکیب تیمش بازی کرد، از لیگ پرتغال پیشنهاد دارد.

به گزارش ورزش 360، ستاره سابق استقلالی ها که در الاهلی امارات دوران پرفراز و نشیبی را سپری می کند، از یک تیم پرتغالی پیشنهاد دارد و می خواهد در پایان فصل از الاهلی جدا شده و زندگی ورزشی جدیدی را در قاره سبز آغاز کند.

در این مورد نظر همسر مهدی هم اهمیت بسیاری دارد ولی به هر حال قایدی آن قدر که در استقلال بازی می‌کرد و دیده می‌شد، در تیم الاهلی بازی نمی‌کند و از طرفی دوست دارد مثل همشهری‌اش مهدی طارمی پیشرفت کرده و در تیم‌های مطرح اروپایی بازی کند.

طارمی هم پله پله بالا رفت و حالا در یکی از تیم‌های معتبر اروپایی روزهای بسیار خوبی را سپری می‌کند راهی که قایدی باید برود و البته خیلی‌ها می‌گویند او برای رسیدن به آرزوهای ورزشی خود حتماً باید قدرت جسمانی خود را بالا ببرد. طارمی نسبت به قایدی از قد مناسب تری برخوردار است ولی شاید تکنیک انفرادی قایدی را نداشته باشد. با این حال ستاره ایرانی الاهلی احساس می‌کند که در پایان فصل می‌تواند به پیشنهاد اروپایی خود بیشتر فکر کند و با رضایت مسئولان الاهلی جدا شود.

گفتنی است مهدی قایدی در پایان این فصل یک فصل دیگر هم با الاهلی امارات قرارداد دارد چراکه چندی قبل به مدت ۱۸ ماه قراردادش را تمدید کرده بود.

منبع خبر ورزشی
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار