کدخبر : 10032 تاریخ انتشار :
A

عکس | کریستیانو رونالدو؛ هنوز دود از کنده بلند می‌شود!

عکس | کریستیانو رونالدو؛ هنوز دود از کنده بلند می‌شود!

اسطوره پرتغالی در سن 38 سالگی بالاتر از امباپه و هری کین ایستاد.

به گزارش ورزش ۳۶۰، کریستیانو رونالدو در این فصل در به ثمر رسیدن 66 گل تاثیرگذار بود تا با عبور از کیلیان امباپه با 65 (گل و پاس گل) «بهترین بازیکن دنیا شود».ابرستاره پرتغالی در سن 38 سالگی با دستمزد سالیانه 200 میلیون یورو در النصر عربستان پردرآمدترین فوتبالیست جهان است.درآمد سالیانه رونالدو در عربستان 4 برابر دستمزد مسی(50 میلیون یورو) در آمریکاست.

اسطوره پرتغالی شب گذشته در بازی النصر با الوحده به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.این بازی با نتیجه پرگل 6 بر صفر به نفع النصر به پایان رسید و اسطوره پرتغالی در این بازی هت تریک کرد.در زیر می‌توانید 3 گل رونالدو را تماشا کنید.

Untitled

نشریه الریاضیه عربستان می نویسد که رونالدو در لیگ عربستان برای «ششمین بار هت تریک» و به عنوان «سومین بازیکن برتر تاریخ این کشور» از این حیث تبدیل شد و همچنین به «دومین بازیکن برتر تاریخ لیگ شد» که در یک فصل بیش از 30 گل به ثمر می رساند.نشریه مارکا می‌نویسد که رونالدو در سن 38 سالگی از امباپه و هری کین عبور کرد. رونالدو در این فصل 52 گل و 14 پاس گل داده اما ستاره فصل آینده رئال مادرید 49 گل زده و 16 پاس گل داده و یک پله پایین تر از رونالدو ایستاد.

 

منبع فارس
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار