کدخبر : 10317 تاریخ انتشار :
A

کیلیان امباپه؛ پایان تلخ بهتر از تلخی بی‌پایان

کیلیان امباپه؛ پایان تلخ بهتر از تلخی بی‌پایان

ماجراهای کیلیان امباپه و پاری سن ژرمن در چمپیونزلیگ با یک تراژدی در پاریس به پایان رسید.

به گزارش ورزش 360، خبری از پایان خوش نبود. ناکامی‌های کیلیان امباپه با لباس پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا امشب با یک ناکامی دیگر به پایان رسید تا پرونده این فوق ستاره فرانسوی و پی‌اس‌جی بسته شود.

حتی در غم‌انگیزترین فیلم‌های سینما هم ممکن است چنین تراژدی‌ای وجود نداشته باشد.

بازگشت از شکست ۱-۰ در سیگنال ایدونا پارک، موفقیت در پارک دو پرنس ماموریت امشب امباپه و تیمش بود.

آنها بازی را بهتر شروع کردند اما خبری از موقعیت نبود. اگر موقعیتی هم خلق نمی‌شد پایانی تکراری به همراه داشت. یا دستان کوبل و یا تیر دروازه.

در بازی رفت تیر دروازه چند بار مانع گلزنی پاریسی‌ها شد و امشب هم سه بار دیگر توپ به تیر کوبیده شد و به تور نچسبید. یک بار سهم امباپه و دو بار از سمت مندز و ویتینیا.

ابتدا شوت از راه دور و محکم مندز به تیر عمودی خورد، سپس امباپه در محوطه جریمه ضربه‌اش را به تیر افقی زد و سپس یک شوت از راه دور دیگر، این بار از ویتینیا به تیرک افقی برخورد کرد.

امشب خلاصه چند سال حضور امباپه در لیگ قهرمانان بود، پر از بدشانسی و ناکامی. طلسم موفقیت ستاره فرانسوی در بازی آخر هم شکسته نشد و این بار دورتموند که در ابتدای مرحله حذفی قرعه دوست‌داشتنی تیم‌های بزرگ بود، فینالیست لیگ قهرمانان شد.

حالا نوبت صحبت‌ها درباره جدایی امباپه و پیوستن او به رئال مادرید است. جایی که شاید او بتواند بالاخره جام لیگ قهرمانان اروپا را لمس کند و آن را بالای سر ببرد.

یکی از انگیزه‌های امباپه برای رفتن به رئال همین چمپیونزلیگ است و او می‌داند که در رئال شانس بیشتری برای رسیدن به این آرزو وجود دارد. با نتیجه امشب هر لحظه ممکن است خبر پیوستن این بازیکن به رئال مادرید تأیید و سفر جدید او در دوران فوتبالش آغاز شود.

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار