کدخبر : 10347 تاریخ انتشار :
A

فردین بازی کیلیان امباپه بعد از شب تلخ پاریس!

فردین بازی کیلیان امباپه بعد از شب تلخ پاریس!

کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی پاری سن ژرمن، معتقد است که عملکرد ضعیفش از دلایل شکست این تیم برابر دورتموند بوده است.

به گزارش ورزش 360، پاری سن ژرمن شب گذشته در دیدار برگشت از مرحله نیمه نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا روبروی دورتموند به میدان رفت و با نتیجه 0-1 برابر این تیم شکست خورد تا بار دیگر در کسب عنوان قهرمانی این مسابقات ناکام بماند.

شاگردان لوئیس انریکه در بازی رفت هم با نتیجه مشابه شکست خورده بودند اما امیدوار بودند که بتوانند در بازی برگشت در ورزشگاه خانگی‌شان و با حضور هواداران و همچنین با درخشش ستاره‌هایی مانند امباپه این باخت را جبران کند اما شرایط به شکل دیگری پیش رفت.

امباپه پس از پایان این بازی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت:«سعی کردم تا جایی که می‌توانم به تیمم کمک کنم اما به اندازه کافی خوب نبودم. وقتی درباره تاثیرگذاری در محوطه جریمه صحبت می‌کنیم، فکر می‌کنم که منظور همه من هستم.

من کسی هستم که باید گل بزند و سرنوشت‌ساز ظاهر شود. وقتی شرایط خوب است همه توجه‌ها روی من است و وقتی که شرایط بد است هم باید این موضوع را بپذیرم. مشکلی با این اتفاق ندارم. اولین کسی که در بازی امشب باید گل می‌زد من بودم. زندگی همین است و ما باید پیش برویم و از این باخت عبور کنیم، هم من و هم تیم.

نمی‌دانم که آیا دورتموند تیم بهتری از ما بود یا نه. نیازی نیست که سطح آنها را پایین بیاوریم و ارزش کارشان را کم کنیم. نظر من این است که آنها در هر دو محوطه جریمه از ما بهتر بودند. یک یا دو بار وارد محوطه جریمه ما شدند و توانستند گل بزنند.

ما بارها در محوطه جریمه آنها حضور داشتیم و هرگز نتوانستیم دروازه را باز کنیم. این واقعیت است. من دوست ندارم درباره بدشانسی صحبت کنم. وقتی خوب بازی کنید، توپ به تیرک برخورد نمی‌کند، بلکه وارد دروازه می‌شود. ما مهاجمان امروز به اندازه کافی خوب نبودیم.»

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار