کدخبر : 10403 تاریخ انتشار :
A

توماس مولر: وضع داوری‌ اینجا همیشه اینگونه است!

توماس مولر: وضع داوری‌ اینجا همیشه اینگونه است!

ستاره آلمانی بایرن با انتقاد شدید از داوری بازی با رئال مادرید، تصمیمات تیم داوری را خجالت آور توصیف کرد.

به گزارش ورزش 360 دیدار رئال مادرید و بایرن مونیخ تحت تأثیر اتفاقات پایان بازی قرار گرفت. شاگردان آنچلوتی که با گل های دقایق پایانی خوسلو موفق شدند از سد حریف خود گذشته و راهی فینال شوند، با اعتراض شدید تیم رقیب به داوری روبرو شده اند.

در دقیقه 90+12 بود که یک ارسال به روی دروازه با ضربه سر مزراوی همراه شد و در ادامه نیز دلیخت با یک شوت دروازه را باز کرد اما پیش از آن، شیمون مارسینیاک در سوت خود دمیده بود و آفساید بازیکنان بایرن اعلام شده بود.

تصمیم عجیب تیم داوری با اعتراض شدید بایرنی ها اعلام شد. طبق قوانین، تیم داوری باید تا تعیین تکلیف نهایی فرصت به دست آمده، بازی را پیگیری کند و سپس تصمیم خود برای توقف بازی را اعلام کند ولی هم کمک داور و هم مارسینیاک بلافاصله به نشانه آفساید بازی را متوقف کردند.توماس مولر که در متن این صحنه قرار داشت، به شدت نسبت به تصمیم مارسینیاک اعتراض کرد. او در پایان بازی گفت: در چنین شرایطی واقعاً عجیب است که اینقدر سریع سوت بزنیم. داور حتی VAR را بررسی نکرد. اینگونه اتفاقات اغلب اینجا در مادرید رخ می دهد.

او ادامه داد: چند سال پیش هم با با دو گل کریستیانو رونالدو این موضوع را تجربه کردم. با این حال، آن بازی قبل از دوران VAR بود.

منظور مولر به جدال رئال مادرید و بایرن در سال 2017 بازمیگردد که آلمانی ها شکست دو بر یک در بازی رفت را جبران کردند و کار به وقت های اضافه کشیده شد که رئال به لطف هت تریک رونالدو با نتیجه 4 بر 2 به پیروزی دست یافت.

در آن مسابقه، 2 گل رونالدو در شرایط مشکوک به آفساید به ثمر رسیدند.

1af0dsiy

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار