کدخبر : 10520 تاریخ انتشار :
A

فروزینونه 0 - اینتر 5: رحم و مروت ندارند

فروزینونه 0 - اینتر 5: رحم و مروت ندارند

اینتر در یک بازی پرگل فروزینونه را ۵-۰ شکست داد.

به گزارش ورزش 360، اینتر در چارچوب هفته سی و ششم سری A در دیداری مهمان فروزینونه بود. این بازی برای شاگردان سیمونه اینزاگی تشریفاتی بود اما تیم میزبان برای فرار از سقوط و بقا در لیگ می‌جنگد. درنهایت نراتزوری با ارائه یک نمایش عالی به پیروزی پرگل ۵-۰ دست یافت‌.

بازی پایاپای آغاز شد و اولین موقعیت را تیم میزبان خلق کرد. روی حمله‌ای رینیر می‌توانست دروازه حریف را باز کند اما تصمیم گرفت با پاس کاتبک توپ را به مقابل دروازه بفرستد که باعث لو رفتن توپ شد‌.

هفت دقیقه بعد اینتر به گل اول رسید. جایی که مارکوس تورام توپ را از سمت چپ به مقابل دروازه فرستاد و در آنجا فراتزی دروازه را باز کرد.

در دقیقه ۲۵ برچیانی در لبه محوطه به توپ رسید اما ضربه‌اش را سومر به زیبایی گرفت.

در ادامه در بازی شاهد موقعیتی نبودیم تا اینکه در دقیقه ۴۰ بیچک در مقابل دروازه اینتر صاحب توپ شد. ضربه او می‌رفت که تبدیل به گل اول میزبان شود اما با برخورد به تیر دروازه دفع شد تا نیمه اول با همان گل فراتزی خاتمه یابد.

در نیمه دوم فروزینونه تمام توانش را برای زدن گل مساوی به کار گرفت اما درنهایت منجر به گل‌های بیشتری برای اینتر شد. پس از چند موقعیت بی‌ثمر از تیم میزبان در دقیقه ۶۰ فراتزی در سمت راست صاحب توپ شد و آن را به مقابل دروازه ارسال کرد. در آنجا آرناتوویچ حاضر بود و توپ را به گل تبدیل کرد.

در ادامه اینتر بازی را مدیریت کرد و خبری از موقعیتی در بازی نبود تا اینکه در دقیقه ۷۷ بیوکنن در سمت چپ به توپ رسید و پس از رسیدن به لبه محوطه جریمه، ضربه‌اش را به سمت مخالف زد و بازی را ۳-۰ کرد.

اینتر دست از حمله نمی‌کشید. در دقیقه ۸۰ روی ارسالی بلند به محوطه جریمه فروزینونه و اشتباه مدافعان این تیم، مارتینز صاحب توپ شد و با ضربه به گوشه سمت راست، دروازه را برای بار چهارم باز کرد.

۴ دقیقه بعد هم در حالی‌که تمام بازیکنان میزبان برای کمتر کردن اختلاف جلو کشیده بودند، روی یک ضدحمله مارکوس تورام با دروازه‌بان تک به تک شد و با یک چیپ زیبا گل پنجم را به ثمر رساند.

پس از دقایقی در نهایت سوت پایان بازی زده شد و نراتزوری به پیروزی ۵-۰ رسید. آنها که قبلا قهرمانی‌شان را قطعی کرده‌اند با این پیروزی ۹۲ امتیازی شدند.

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار