کدخبر : 10673 تاریخ انتشار :
A

عکس | توهین‌ مدافع عربستان به کریستیانو رونالدو و کریم بنزما

عکس | توهین‌ مدافع عربستان به کریستیانو رونالدو و کریم بنزما

مدافع جنجالی تیم فوتبال الهلال عربستان در صفحه مجازی خود یک استوری توهین‌آمیز در رابطه با کریستیانو رونالدو، کریم بنزما و روبرتو فیرمینو منتشر کرد.

به گزارش ورزش 360، تیم فوتبال الهلال عربستان موفق شد با برتری پرگل ۴ بر یک مقابل الحزم در هفته سی‌ویکم لیگ عربستان به عنوان قهرمانی در لیگ عربستان دست پیدا کند. الهلال در لیگ عربستان روزهای باشکوهی را پشت سر می‌گذارد و در ۳۱ مسابقه موفق به ۲۹ پیروزی شده است، آنها تاکنون باختی نداشتند و فقط در دو بازی به تساوی رسیده‌اند.

الهلال با این پیروزی ۸۹ امتیازی شد تا با اختلاف ۱۲ امتیازی نسبت به نزدیک‌ترین تعقیب کننده خود به صدرنشینی‌اش ادامه دهد. این در حالی است که تا پایان لیگ تنها ۳ بازی دیگر باقی مانده و با این تفاسیر قهرمانی میلیاردهای عربستان قطعی شده است.

علی البلیهی مدافع جنجالی و پرحاشیه این تیم پس از این دیدار یک‌بار دیگر حاشیه‌ساز شد. او در صفحه مجازی خود یک استوری توهین‌آمیز در رابطه با کریستیانو رونالدو، کریم بنزما و روبرتو فیرمینو منتشر کرد.

171134498

حالا باید منتظر ماند تا مشخص شود که آیا کمیته انضباطی فدراسیون عربستان به این موضوع رسیدگی می‌کند یا همانند سایر حرکات عجیب بازیکنان حاضر در لیگ عربستان به راحتی از این اتفاق عبور می‌کند.

منبع ایرنا
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار