کدخبر : 10845 تاریخ انتشار :
A

سرمربی اخراجی الاتحاد؛ گزینه هدایت میلان!

 سرمربی اخراجی الاتحاد؛ گزینه هدایت میلان!

باشگاه میلان از نام‌هایی همچون آنتونیو کونته، خولن لوپتگی و پائولو فونسکا به یک مربی رو آورده که هرگز در قاره اروپا مربیگری نکرده است.

به گزارش ورزش 360، به نقل از اسکای اسپورت ایتالیا، مارسلو گایاردو سرمربی اخراجی تیم فوتبال الاتحاد عربستان به جدیدترین گزینه هدایت تیم فوتبال میلان تبدیل شده است. طبق گزارش اسکای، گایاردوی 48 ساله که روز گذشته (دوشنبه) در پی کسب نتایج ضعیف و از دست دادن شانس حضور در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا اخراج شد از مدیران باشگاه میلان تماس‌هایی داشته است.

در حالی که اکثر رسانه‌ها از اخراج شدن گایاردو خبر داده‌اند، برخی منابع بر رضایت دوطرف برای قطع همکاری تأکید داشته‌اند. به هر حال گایاردو به هر شیوه‌ای که به کارش در تیم شهر جده پایان داده باشد، اکنون آزاد است و می‌تواند هدایت میلان را برعهده بگیرد؛ البته این نخستین باری نیست که نام او به عنوان گزینه مربیگری روسونری مطرح می‌شود. چندین هفته پیش نشریه گاتزتا دلواسپورت هم مدعی شده بود که میلان به استخدام گایاردو فکر می‌کند.

اضافه شدن گایاردو به فهرست گزینه‌های مربیگری میلان در حالی است که پیش از این از مربیانی مانند خولن لوپتگی، آنتونیو کونته، سرجیو کنسیسائو و پائولو فونسکا به عنوان نامزدهای جانشینی استفانو پیولی نام برده می‌شد. این در شرایطی است که گایاردو هرگز در اروپا مربیگری نکرده است و پس از ترک آمریکای جنوبی، مربیگری در قاره آسیا را آغاز کرد.

 

منبع تسنیم
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار