کدخبر : 10898 تاریخ انتشار :
A

پپ گواردیولا: دراز نکشیدم چون کمرم درد می‌کرد؛ همین!

پپ گواردیولا: دراز نکشیدم چون کمرم درد می‌کرد؛ همین!

پپ گواردیولا با ابراز خوشحالی از رسیدن تیمش به صدر جدول لیگ برتر، تأکید کرد که آنها از فردا به دیدارشان در هفته آخر این فصل فکر خواهند کرد.

به گزارش ورزش 360، منچستر سیتی با دبل ارلینگ هالند با نتیجه ۲-۰ بر تاتنهام غلبه کرد. آنها حالا با دو امتیاز بیشتر از آرسنال در رتبه اول قرار گرفته‌اند و می‌توانند با پیروزی در دیدار آخر برابر وستهم جام قهرمانی لیگ برتر را به بالای سر ببرند. پپ گواردیولا در نشست خبری پس از دیدار امشب در مورد شرایطی که تیمش در آن قرار دارد صحبت کرد.

پیروزی در بازی امشب؟

یک نمایش عالی دیگر از این پسرها. ما در رختکن خیلی خوشحال بودیم، اما در عین حال، آنها (بازیکنان) می‌دانند که این کار تمام نشده است. من هیچ جشن اضافه‌ای ندیدم و آنها می‌دانند که هفته آخر کار سختی در انتظارمان خواهد بود. روز یکشنبه ما در ورزشگاه اتحاد به همه هواداران نیاز داریم.

عملکرد اورتگا؟

او به جای ادرسون به بازی رفت که نمایش خوبی از خود به جا گذاشته بود اما به‌خاطر مصدومیتش مجبور شدیم او را خارج کنیم. سیو اورتگا در موقعیت تک به تک عالی بود. او در بازی امشب یکی از بهترین دروازه‌بان‌هایی بود که در عمرم دیده‌ام. او ما را نجات داد وگرنه آرسنال همین امشب قهرمان لیگ برتر می‌شد.

واکنش‌‌تان بعد از آن سیو؟

کمرم مشکلاتی دارد، برای همین به‌نظرم دیدن بازی در آن حالت خیلی برایم بهتر است.

زز

تعویض ادرسون و دی‌بروینه؟

دی‌بروینه مچ پایش مشکل دارد و نمی‌توانست خوب بدود. چشم ادرسون هم متورم شده است و پس از مصدومیتش پزشک به من گفت او نمی‌تواند درست ببیند و تصمیم درست تعویض کردن او است.

برنامه‌تان برای هفته آخر؟

الان خسته هستم. استراحت می‌کنیم و از فردا به بازی آخر مقابل وستهم فکر می‌کنم.

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار