کدخبر : 12309 تاریخ انتشار :
A

افشای جزئیات قرارداد ونسان کمپانی با بایرن مونیخ

 افشای جزئیات قرارداد ونسان کمپانی با بایرن مونیخ

از جزئیات قرارداد کمپانی با بایرن مونیخ توسط یکی از رسانه های آلمان رونمایی شد.

به گزارش ورزش 360، باشگاه بایرن مونیخ عصر روز چهارشنبه به طور رسمی، ونسان کمپانی را به عنوان سرمربی جدید این تیم و جانشین توماس توخل معرفی کرد. این مربی بلژیکی که با امضای قراردادی سه ساله هدایت این تیم را برعهده گرفت، در اظهارات اولیه‌اش گفت به دنبال ارائه فوتبالی مالکانه، خلاقانه و همچنین تهاجمی در بایرن است.

شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت آلمان» در گزارشی از جزئیات قرارداد کمپانی 38 ساله رونمایی کرد. طبق این گزارش؛ قرارداد این مربی بلژیکی با بایرن مونیخ تا پایان ماه ژوئن 2027 اعتبار دارد و فاقد بند تمدید است. بایرن همچنین به منظور متقاعد کردن برنلی با جدایی کمپانی، توافق کرده که رقمی بین 10 میلیون تا 11 میلیون یورو به عنوان غرامت فسخ قرارداد به این باشگاه انگلیسی بپردازد و در  صورت به موفقیت رسیدن باواریایی‌ها با کمپانی نیز باید رقمی به این باشگاه بپردازد.

همچنین حقوق این مربی جوان در بایرن 7 تا 9 میلیون یورو ناخالص در سال با احتساب پاداش‌ها خواهد بود.

کمپانی به واسطه اینکه زمانی برای هامبورگ بازی می‌کرد، شناخت خوبی از بوندس‌لیگا دارد و به زبان آلمانی هم مسلط است. مدافع پیشین منچسترسیتی با وجود اینکه این فصل نتوانست مانع سقوط برنلی از لیگ برتر به لیگ دسته اول انگلیس شود، ولی سبک کاری‌اش مورد توجه قرار گرفته است.

بایرن مونیخ این فصل با توماس توخل نتوانست عنوانی به دست بیاورد، اتفاقی که برای اولین بار از فصل 12-2011 افتاد و همان‌طور که طرفین توافق کرده بودند، با پایان یافتن فصل مسیرشان را از هم جدا کردند.

منبع تسنیم
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار