کدخبر : 12481 تاریخ انتشار :
A

کامنت‌های بازیکنان رئال زیر پست جود بلینگام بعد از قهرمانی

کامنت‌های بازیکنان رئال زیر پست جود بلینگام بعد از قهرمانی

بعد از فتح لیگ قهرمانان اروپا و پست‌های اینستاگرامی بازیکنان، شوخی آنها پای کامنت‌ها خواندنی است.

به گزارش ورزش 360، جود بلینگام پس از اینکه به رئال مادرید کمک کرد تا در فینال ومبلی با نتیجه 2-0 بر بوروسیا دورتموند غلبه کند، شنبه شب با کسب مدال قهرمانی لیگ قهرمانان، اولین فصل فوق العاده‌ی خود را در رئال مادرید به پایان رساند. این بازیکن 20 ساله روی گل دوم رئال مادرید به وینیسیوس جونیور پاس گل داد و پس از بازی تونی کروس، هم تیمی اش در شبکه های اجتماعی با او شوخی کرد.

کروس در پاسخ به پست جشن اینستاگرامی بلینگام بعد از بازی گفت: "برای اولین فصل اصلا بد نیست..." سایر پاسخ‌های قابل توجه شامل عبارت "افسانه جدید" توسط وینیسیوس جونیور، "چه بازیکنی" توسط تیبو کورتوا و ارسال سه ایموجی کف زدن توسط هم تیمی انگلیسی بلینگام، هری مگوایر بود.

در حالی که دوران حضور بلینگام در رئال مادرید به تازگی آغاز شده است، پیروزی شنبه شب مقابل دورتموند آخرین بازی باشگاهی کروس در دوران حرفه ای او بود، زیرا قرار است این بازیکن آلمانی پس از یورو 2024 کفش‌هایش را آویزان کند و این آخرین باری است که این دو ستاره در کنار هم بازی خواهند کرد.

پس از فروکش کردن تب جشن‌ مربوط به پانزدهمین قهرمانی رئال مادرید در اروپا، هر دو بازیکن برای آماده سازی برای یورو 2024 به تیم‌های ملی خود ملحق خواهند شد. بلینگام زمانی که انگلیس در شانزدهم ژوئن بازی خود را در این تورنمنت مقابل صربستان آغاز می‌کند، قطعا در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت، در حالی که کروس امیدوار است که آلمان میزبان در چهاردهم ژوئن با پیروزی مقابل اسکاتلند این تورنمنت را آغاز کند.

jofrvjay

hybleclh

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار