کدخبر : 12561 تاریخ انتشار :
A

سرقت یک باند تبهکار از ستاره تاتنهام

سرقت یک باند تبهکار از ستاره تاتنهام

ایو بیسوما، ستاره تاتنهام، هدف یک باند حرفه‌ای سارقین قرار گرفت. این سرقت سر و صدای زیادی در مطبوعات انگلیسی به پا کرد.

به گزارش ورزش۳۶۰،  پلیس خبر داد که بیسوما و نامزدش مورد سرقتی از پیش برنامه‌ریزی شده قرار گرفتند و در حال حاضر برای یافتن سارقان در حال همکاری با پلیس هستند.

این سارقان که به‌نظر می‌رسد از مدت‌ها پیش بیسوما را زیر نظر دارند، روز دوشنبه نقشه خود را عملی و به شکل عجیبی به ستاره تاتنهام و نامزدش حمله کردند!

طبق گزارش پلیس، این زوج پس از پیاده شدن از لیموزین قصد ورود به هتل را داشتند اما دو مرد که بیرون از هتل منتظر بودند، از آنها تقاضای سلفی کردند. پس از نزدیک‌تر شدن، بیسوما و نامزدش متوجه شدند که آن دو مرد نقاب‌های عجیبی بر صورت‌شان گذاشته‌اند و در همین زمان بود که عملیات سرقت آغاز شد.

گفته می‌شود این زوج تلاش کرده‌اند برای فرار از سارقان به داخل هتل بروند اما پس از شلیک گاز اشک‌آور توسط آنها، بر روی زمین افتاده‌اند.

پلیس خبر داده، آنها آشکارا بخشی از یک باند بسیار حرفه‌ای و سازماندهی‌شده بوده‌اند. طبق گزارش‌ها، یک ساعت ۲۶۰ هزار پوندی و سه حلقه الماس، از این زوج که به‌شدت شوکه شده‌اند، به سرقت رفته است.

سخنگوی تاتنهام در گفت‌وگو با سان گفت: «ما از حادثه‌ای که رخ داده آگاه هستیم و به بررسی و رسیدگی به وضعیت ایو و خانواده‌اش ادامه خواهیم داد.»

پلیس بلافاصله تحقیقاتش را آغاز کرده است. آنها امیدوار هستند که بخشی از سرقت و حتی پلاک ماشین سارقان توسط دوربین‌های مداربسته اطراف محل جرم ثبت شده باشد.

 

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار