کدخبر : 12735 تاریخ انتشار :
A

فرانسه 3 - لوکزامبورگ 0؛ کیلیان امباپه شیرینی انتقال به رئال‌مادرید را داد!

فرانسه 3 - لوکزامبورگ 0؛ کیلیان امباپه شیرینی انتقال به رئال‌مادرید را داد!

فرانسه با درخشش کیلیان امباپه در دیداری دوستانه لوکزامبورگ را از پیش رو برداشت.

به گزارش ورزش 360، تیم ملی فوتبال فرانسه امشب در بازی دوستانه از لوکزامبورگ میزبانی کرد و با نتیجه 3-0 برنده شد. در این بازی راندال کولو موآنی، جاناتان کلاوس و کیلیان امباپه گلزنی کردند.

فرانسه بازی را خوب آغاز کرد و در دقیقه 4 کیلیان امباپه اولین شوت به سمت دروازه را داشت که پس از برخورد با مدافعان به کرنر تبدیل شد.

در دقایق 5 و 6 هم امباپه و مارکوس تورام به ترتیب با شوت به سمت دروازه شانس گلزنی خود را امتحان کردند اما موریس موفق شد دروازه‌اش را بسته نگه دارد.

در دقیقه 12 تیرک دروازه لوکزامبورگ لرزید. روی پاس امباپه، ضربه پرقدرت پای چپ آنتوان گریزمان به تیرک برخورد کرد و بلوکه شد.

اولین موقعیت لوکزامبورگ در محوطه جریمه  فرانسه دقیقه 19 رقم خورد که ضربه پشت پای اولسن به کرنر تبدیل شد. بازی کماکان در دست فرانسه بود و در دقیقه 25 امباپه یک بار دیگر با شوت از راه دور شانس خود را امتحان کرد که موریس آن را مهار کرد.

در دقیقه 32 راندال کولو موآنی فرصت خوبی داشت اما ضربه سر او در نزدیکی دروازه با فاصله زیاد به بیرون رفت. در دقیقه 34 امباپه پس از برخورد با مدافع حریف اعتقاد به خطای پنالتی داشت اما داور دستور به ادامه بازی داد.

فشار فرانسه روی دروازه لوکزامبورگ بالاخره جواب داد و آن‌ها در دقیقه 42 روی ضربه سر کولو موآنی پس از ارسال امباپه به گل رسیدند.

دیدیه دشان بین دو نیمه دو تعویض انجام داد و جاناتان کلاوس و ویلیام سالیبا به ترکیب فرانسه اضافه شدند. اولین موقعیت نیمه دوم را امباپه رقم زد که از سمت چپ نفوذ کرد اما ضربه او درون چارچوب جای نداشت.

در دقیقه 57 کولو موآنی یک بار دیگر با سوت از راه دور دروازه حریف را تهدید کرد اما ضربه او را موریس به راحتی در آغوش گرفت.

لوکزامبورگ تهدیدی برای فرانسه ایجاد نمی‌کرد و دشان تصمیم به دور تغییر دیگر گرفت. در دقیقه 63 انگولو کانته و ژول کنده از زمین خارج شدند و بنجامین پاوار و واران زئیر امری وارد بازی شدند.

کلاوس پس از اینکه از طریق کرنر کوتاه به توپ رسید، از سمت راست محوطه جریمه یک ضربه مهار نشدنی به سمت دروازه فرستاد و پس از برخورد با تیرک افقی وارد دروازه شد.

در دقیقه 71 گریزمان شانس خوبی روی پاس تورام داشت که ضربه بی‌دقت او راهی به دروازه نیافت. در دقیقه 80 هم اولیویه ژیرو و بردلی بارکولا فرصت پیدا کردند به جای گریزمان و تورام وارد ترکیب شوند.

دقیقه 83 دروازه فرانسه تهدید شد و ضربه سر خطرناک ماهموتوویچ با فاصله کم از بالای دروازه مایک مانیان به بیرون رفت. فرانسه که جریان بازی را در دست داشت، در دقیقه 85 به گل سوم رسید.

بارکولا پس از نفوذ به محوطه جریمه پاس کوتاهی به امباپه داد که کاپیتان فرانسه با ضربه پای راست توپ را به گل تبدیل کرد.  

ادواردو کاماوینگا آخرین تعویضی این بازی بود که به جای فوفانا وارد زمین شد. بازی در دقایق پایانی اتفاق خاصی نداشت و در نهایت تیم دشان دروازه‌‌اش را در این برتری بسته نگه داشت.

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار