کدخبر : 12772 تاریخ انتشار :
A

آزمون سخت پروفسور؛ برانکو با یک تساوی به کره‌جنوبی رسید

آزمون سخت پروفسور؛ برانکو با یک تساوی به کره‌جنوبی رسید

تیم ملی چین با هدایت برانکو از یک شکست گریخت تا در دیدار بعدی به مصاف کره‌جنوبی برود که در چند بازی خود غیر قابل مهار نشان داده است.

به گزارش ورزش 360،  چین با گل تساوی در دقیقه ۸۰ رتبه دومی خود را نگه داشت. حساس‌ترین بازی امروز فوتبال آسیا جدال بین تیم‌های چین و تایلند در استادیوم المپیک شنیانگ بود که با جذابیت و هیجان خاصی نیز همراه شد.

در شروع این بازی و در دقیقه ۲۰ ضربه سر سوپاچاک چاراکورت در درون دروازه چین قرار گرفت تا تیم برانکو در آستانه یک باخت بزرگ قرار بگیرد.

باتوجه به اینکه چین تنها سه امتیاز از حریف برتری داشت و هفته پایانی هم باید به مصاف کره می‌رفت، باخت در این بازی به منزله از دست رفتن شانس صعودش بود.

با این حال بعد از این گل و در میان تشویق هواداران چین، این تیم حملات زیادی را روی دروازه حریف انجام داد و میل خاصی به گلزنی داشت اما هیچ کدام در نیمه اول به ثمر نرسیدند.

در شروع نیمه دوم اشتباه کریستادا کامان در محوطه جریمه منجر به یک ضربه پنالتی به سود تیم چین شد. پشت ضربه پنالتی مهاجم دو ملیتی چین، فرناندو کونسیسائو قرار گرفت اما شوت او از بالای دروازه به بیرون رفت تا بهترین فرصت بازگشت هم از دست برود.

چین حملات خود را ادامه داد اما کلیدی‌ترین اتفاق بازی در دقیقه ۷۷ به شکلی دور از انتظار رقم خورد. مصدومیت دروازه‌بان تایلند که نمایش بسیار خوبی داشت، باعث شد تا سرمربی این تیم او را بیرون کشیده و سارانان آنیون را وارد زمین کند.

دروازه‌بان تازه یک دقیقه بعد از ورود به زمین روی یک ضربه ایستگاهی غافلگیر شد تا باکرام عبدولی با ضربه رو پا دروازه را باز کند.

این گل که سرنوشت صعود را می‌توانست تغییر دهد، با خوشحالی شدید برانکو و شاگردانش همراه شد و آنها در ۵ دقیقه بعدی سه بار هم فرصت گلزنی داشتند که به ثمر نرسید.

جالب اینکه در ۱۰ دقیقه بعدی، تایلند دو موقعیت خوب ساخت که یکی از آنها با واکنش گلر چین به کرنر رفت.

در نهایت بازی با همین نتیجه ۱-۱ به پایان رسید تا در فاصله یک بازی تا پایان چین ۱۱ امتیازی و تایلند ۸ امتیازی شوند.

نکته مهم اینکه مبنای محاسبه جدول بعد از امتیاز تفاضل گل خواهد بود و چین در صورت برتری ۳ تفاضل گل، شانس خوبی برای صعود خواهد داشت.

هفته پایانی تایلند میزبانی سنگاپوری است که ۷ گل از کره خورد و چین باید به مصاف کره برود.

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار