کدخبر : 13052 تاریخ انتشار :
A

بوفون: روی این بازیکنان ایتالیا می‌توان حساب کرد

بوفون: روی این بازیکنان ایتالیا می‌توان حساب کرد

جانلوئیجی بوفون، سنگربان سابق تیم‌ملی ایتالیا به بازیکنان حال حاضر این تیم برای مسابقات یورو ۲۰۲۶ بسیار امیدوار است.

به گزارش ورزش 360،  جانلوئیجی بوفون، کاپیتان سابق ایتالیا، به شدت به تیم ملی این کشور برای یورو 2024 ایمان دارد، اما همزمان مشغول جشن گرفتن اتفاقی خوشحال کننده در خانه است.

ایتالیا امشب در آخرین دیدارش پیش از یورو مقابل بوسنی قرار گرفت. این دیدار در ورزشگاه کاستلانی شهر امپولی برگزار می‌شود. این آخرین بازی دوستانه قبل از عزیمت آتزوری به آلمان برای یورو 2024 است. آن‌ها روز سه‌شنبه مقابل ترکیه با نتیجه مساوی بدون گل متوقف شدند. با این حال، بوفون به طور غیرمنتظره‌ای امروز بعدازظهر حواسش پرت شد، زیرا تیم شهر زادگاه او، کارارزه، عصر امروز در پلی‌آف مقابل ویچنزا به پیروزی رسید و پس از ۷۶ سال به سری B صعود کرد.

بوفون به اسکای اسپورت ایتالیا گفت: «ساعت‌ها به دوستانم که در شهر هستند صحبت کردم. این فصل برای من فوق العاده بوده است، زیرا یوونتوس کوپا ایتالیا را برد، پارما به سری A صعود کرد و کارارزه به سری B بازگشت. من باید زودتر فوتبال را کنار می‌گذاشتم، تنها راه لذت بردن از این اتفاقات همین است! من بسیار خرافاتی هستم، بنابراین به ندرت برای دیدن تیم‌هایی که دوستشان دارم به ورزشگاه می‌روم. بهتر است آنها را از دور زیر نظر داشته باشم. من به همین اندازه ایتالیا را دوست دارم، زمانی که کارارا در حال جشن گرفتن صعود بود، در اردوی تیم ملی باقی ماندم!»

ایتالیا آخرین دیدار دوستانه خود را قبل از مسابقات یورو 2024 برگزار می‌کند، جایی که در مرحله گروهی با آلبانی، اسپانیا و کرواسی روبرو خواهند شد.

«ما از این بازیکنان می‌خواهیم کارهایی را انجام دهند که توانایی‌اش را دارند، همان کاری که نشان داده‌اند می‌توانند انجام دهند، به همین دلیل است که سرمربی برای یورو، آن‌ها را انتخاب است. آنها بازیکنان خوبی هستند که می‌توان روی آنها حساب کرد، بنابراین من به آنها ایمان زیادی دارم.»

پیش از بازی امروز، از تیم ملی ایتالیا که در مسابقات قهرمانی زیر ۱۷ سال اروپا به پیروزی رسید، تقدیر می‌شود و این تیم، جام قهرمانی را در ورزشگاه کاستلانی به نمایش می‌گذارد.

بوفون در پایان افزود: «در سال‌های اخیر، تیم‌های جوانان ما به نتایج بسیار باارزشی دست یافته‌اند. این یا به این معنی است که چیزی در حال تغییر است یا اینکه ما در حال برداشت محصول بذرهایی هستیم که مدتی پیش کاشته‌ایم.» آتزوری‌ها همچنین در آخرین دوره مسابقات قهرمانی زیر ۱۹ سال اروپا به قهرمانی رسیدند و به فینال جام جهانی زیر ۲۰ سال راه یافتند.

 

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار