کدخبر : 14598 تاریخ انتشار :
A

عکس | گولسیانی عامل خشم شدید کریستیانو رونالدو!

عکس | گولسیانی عامل خشم شدید کریستیانو رونالدو!

کریستیانو رونالدو بعد از ناکامی در مقابل گرجستان واکنش تندی به تصمیم سرمربی داشت.

کمتر کسی تصور می‌کرد تقابل گرجستان با پرتغال یک دیدار هیجان‌انگیز و مهم در یورو 2024 باشد اما کسب امتیاز گرجی‌ها از جمهوری چک و گل زودهنگام به پرتغال باعث شد تا آنها در مسیر تاریخ‌سازی قرار بگیرند و موقعیت صعود از مرحله گروهی را داشته باشند.

با این حال حضور گئورگی گولسیانی در ترکیب اصلی گرجستان بود که اهمیت این دیدار را برای هواداران ایرانی و به خصوص طرفداران پرسپولیس مضاعف کرد. گولسیانی در دیدار با جمهوری چک برای دقایقی در ترکیب تیمش حضور یافت و نمایش خوبی را ارائه کرد که منجر به کسب یک امتیاز ارزشمند شد.

گولسیانی در دیدار با پرتغال هم نمایش خوبی را ارائه کرد اما نقطه کلیدی برای او و گرجستان در دقیقه 34 بازی رقم خورد. جایی که کریستیانو رونالدو با عبور از سد دفاعی گرجستان در موقعیت گلزنی قرار داشت اما دیوار آخر تکل گولسیانی بود که دروازه گرجستان را نجات داد.

tztzycvu

در حالی که رونالدو قصد داشت از زاویه بسته دروازه حریف را باز کند، گولسیانی با بازیخوانی او تکل را مقابل شوت فوق ستاره پرتغالی بست و اجازه نداد تا این توپ تبدیل به گل شود.

گولسیانی که در این صحنه دروازه تیمش را نجات داده بود، در ادامه دقایق بازی هم با حضور به موقع در صحنه‌ها به بسته ماندن دروازه گرجستان کمک کرد و تیمش را به سمت یک پیروزی مهم و صعود تاریخی هدایت کرد.

با این حال نکته جالب بعد از ناکامی رونالدو، لحظه تعویض این بازیکن بود. جایی که مارتینز او را از زمین بیرون کشید تا در شبی که او تنها امید گلزنی پرتغالی‌ها در ترکیب اصلی بود، بدون گل زمین را ترک کند، جایی که مهمترین موقعیتش را گئورگی گولسیانی با یک تکل استثنایی از دروازه دور کرد.

رونالدو بعد از تعویض در حالی که به شدت عصبانی بود، خشم خود را در هنگام نشستن روی نیمکت پرتغال نشان داد. البته به نظر این عصبانیت به دلیل ناکامی در گلزنی و شکست برابر گرجستان بود و نه اعتراض به تصمیم سرمربی.

با این نتیجه اگرچه گرجستان نتوانست در رتبه دوم قرار بگیرد اما در جدول بهترین تیمهای سوم صعود خود را به مرحله بعدی قطعی کرد.

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار