کدخبر : 14788 تاریخ انتشار :
A

ایتالیا در بحران؛ کنفرانس خبری ویژه برای آینده

ایتالیا در بحران؛ کنفرانس خبری ویژه برای آینده

در پی حذف ناامیدکننده ایتالیا از یورو ۲۰۲۴، گابریله گراوینا، رئیس فدراسیون و لوچانو اسپالتی، سرمربی تیم، فردا یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار خواهند کرد.

به گزارش ورزش 360، تیم ملی ایتالیا در دیدار مقابل سوئیس در مرحله یک‌هشتم نهایی یورو ۲۰۲۴ به طرز کاملی مغلوب شد و برای اولین بار از زمان یورو ۲۰۰۴ نتوانست به مرحله یک‌چهارم نهایی برسد. آنها در آن زمان در مرحله گروهی حذف شدند.

سوالات زیادی درباره برنامه‌های تیم ملی ایتالیا در مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ مطرح شده است، به ویژه پس از اینکه آن‌ها در دو دوره قبلی بزرگ‌ترین تورنمنت فوتبال جهان غایب بودند.

اسپالتی و گراوینا در روز یکشنبه ساعت ۱۲ به وقت محلی، یک کنفرانس خبری مشترک را در کمپ تمرینی تیم ملی ایتالیا برگزار خواهند کرد.

این کنفرانس در حالی برگزار می‌شود که بازیکنان و کادر فنی به طور غیرمنتظره‌ای زودتر از موعد کمپ تمرینی را ترک خواهند کرد.

با اینکه انتظار نمی‌رود هیچ یک از آن‌ها استعفا دهند یا برکنار شوند، اما فشار بر هر دو نفر به شدت در حال افزایش است.

اسپالتی در سپتامبر ۲۰۲۳ و تنها چند روز قبل از دو مسابقه حساس مقدماتی یورو ۲۰۲۴ مقابل مقدونیه شمالی و اوکراین به‌عنوان جانشین روبرتو مانچینی انتخاب شد.

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار