کدخبر : 14791 تاریخ انتشار :
A

انتقاد تند یک استقلالی از سرمربی تیم ملی ایتالیا!

انتقاد تند یک استقلالی از سرمربی تیم ملی ایتالیا!

آندره آ استراماچونی، سرمربی سابق استقلال، از لوچانو اسپالتی به دلیل عدم انتخاب ترکیب درست در رقابت‌های یورو انتقاد کرد.

به گزارش ورزش 360، تیم ملی ایتالیا به عنوان مدعی قهرمانی یورو 2024 به مصاف سوئیس رفت و با نتیجه 2-0 شکست خورد تا در مرحله یک هشتم نهایی این مسابقات حذف شود.

آندره آ استراماچونی، سرمربی سابق اینتر، در استودیو رای اسپورت باخت ایتالیا مقابل سوئیس را که به معنای حذف از یورو 2024 بود، تحلیل کرد.

استراماچونی درباره ترکیب ایتالیا گفت:"اسپالتی نتوانست انتخاب مناسبی برای ویژگی‌های بازیکنان پیدا کند، تغییرات زیادی در ترکیب ایجاد شد و هویت مناسب ایتالیا پیدا نشد. به نظر می‌رسید مربی دنبال ویژگی‌های بازیکنان دویده و تلاش زیادی داشته اما باید تفکر ثابتی داشته باشد و آن را دنبال کند.

 آیا به زمان بیشتری نیاز داشتیم؟ به نظر من بله. او ایده ای که دوست دارد و همینطور یک موضوع مشترک پیدا نکرده است. در ناپولی تغییراتی در ترکیب ایجاد نکرد، اینجا چیزی که دوست داشته باشد را پیدا نکرده است. او ساختار خط میانی را تغییر داد. او پست بارلا را تغییر داد اما او هرگز هافبک تهاجمی اینتر نبود و این پست برای او آشنا نبود."

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار