کدخبر : 14860 تاریخ انتشار :
A

ژوزه مورینیو چطور حذف ایتالیا را پیش‌بینی کرد؟

ژوزه مورینیو چطور حذف ایتالیا را پیش‌بینی کرد؟

پیش‌بینی ژوزه مورینیو قبل از شروع یورو 2024 مبنی بر حذف تیم ملی ایتالیا توجهات را به این مربی پرتغالی جلب کرد.

به گزارش ورزش 360، تیم ملی ایتالیا دیروز با شکست دو گله از سوئیس از یورو 2024 کنار رفت. در تمام طول بازی ایتالیا نشانی از تیم بزرگ سال‌های گذشته نداشت و هرگز نتوانست چهره یک تیم مدعی و مدافع عنوان قهرمانی را نشان دهد.

ایتالیا در این رقابت‌ها فقط آلبانی را در روز نخست 2-1 برد و سپس به اسپانیا باخت. تساوی لحظه آخری برابر کرواسی باعث صعود ایتالیا به یک هشتم نهایی شد ولی آنها دیروز به سوئیس با دو گل باختند و به این ترتیب مدافع عنوان قهرمانی زود از رقابت‌ها بیرون رفت.

مورینیو یک هفته قبل از شروع بازی‌ها ادعایی جالب و البته جنجالی مطرح کرد که در ایتالیا بازخوردی منفی داشت. او گفت غیر از دوناروما، بارلا و تا حدی باستونی، ایتالیا فاقد بازیکنانی با کیفیت و استعداد بزرگ است و هرگز نمی‌تواند به مراحل بالای جام برسد. حدس آقای خاص کاملا درست بود.

کارلو آنچلوتی نیز ادعایی مشابه مورینیو را مطرح کرده بود. زوانومیر بوبان، اسطوره میلان، اما بعد از دو بازی ایتالیا در یورو به حرف مورینیو و کارلتو رسید و گفت این تیم به جایی نخواهد رسید. همگی در مورد سرنوشت آتزوری پیشبینی درستی داشتند.

 

 

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار