کدخبر : 14900 تاریخ انتشار :
A

دیدیه دشان: تیمی را می سازم که حریفان را آزار بدهد!

دیدیه دشان: تیمی را می سازم که حریفان را آزار بدهد!

دیدیه دشان، سرمربی فرانسه، تایید کرد که نمی‌خواهد بازی تیمش مقابل بلژیک به پنالتی کشیده شود.

به گزارش ورزش 360، فرانسه که در دور گروهی یکی از تیم‌های مورد انتقاد یورو 2024 بود و در حد انتظارات عمل نمی‌کرد، باید فردا در دور یک هشتم نهایی مقابل بلژیک قرار بگیرد.

دیدیه دشان پیش از این بازی به عملکرد بازیکنانش در خط حمله اشاره کرد و ابراز امیدواری کرد که بازی به ضربات پنالتی نرود.

دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه، درباره وضعیت تیمش گفت: "در مورد کاری که امروز در تمرین انجام دادیم، نظری نمی‌دهم. تمام تلاشم را می‌کنم تا تیمی را آماده کنم که در بهترین موقعیت ممکن است تا حریفان را آزار بدهد و در خط دفاع قوی باشد."

احتمال رفتن به ضربات پنالتی؟

ما باید برای ضربات پنالتی آماده شویم. اطلاعاتی در مورد حریفان خود داریم و همچنین می‌دانیم بازیکنان ما چه توانایی‌هایی دارند. اما اگر به آخرین ضربات پنالتی که داشتیم نگاه کنید، بین بازیکنانی که قرار بود پنالتی بزنند و بازیکنانی که می‌توانستند این کار را انجام دهند، هفت تغییر ایجاد شد. همیشه پنالتی زن‌ها یکسان نیستند. اما هدف من این است که مطمئن شوم بازی به پنالتی نمی‌رود.

مرحله حذفی؟

ما در مرحله جدیدی از این رقابت هستیم، این بخش در واقع یک رقابت درون یک رقابت دیگر است. اکنون شانس دومی وجود ندارد. تیم‌هایی که به این مرحله راه یافته‌اند بهتر از تیم‌هایی هستند که به خانه رفته‌اند. اگر می‌خواهید برنده شوید، باید گل بزنید و این کاری نبود که ما در بازی‌های گذشته انجام می‌دادیم. این برای بهترین بازیکنان ما و بهترین گلزنان اتفاق می‌افتد.

 

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار