کدخبر : 14987 تاریخ انتشار :
A

دو ستاره انگلیس در آستانه محرومیت مقابل سوئیس

شادی گل جنجالی جود بلینگام و عبارات رکیک دکلن رایس بعد از بازی به مربی اسلواکی ممکن است باعث محرومیت این دو ستاره انگلیس از بازی بعدی شود.

به گزارش ورزش 360، جود بلینگام، هافبک جوان تیم ملی انگلیس، به دلیل رفتار غیر ورزشی در بازی مقابل اسلواکی در تیررس یوفا قرار دارد. این اقدام جنجالی پس از گلزنی دیرهنگام بلینگام در این دیدار که با نتیجه 2-1 به سود انگلیس به پایان رسید، صورت گرفت.

بازرس انضباطی یوفا ماموریت یافته تا احتمال «نقض قوانین اساسی رفتار شایسته» توسط این بازیکن را بررسی کند. هنوز جزئیات بیشتری از این تخلف احتمالی منتشر نشده، اما به نظر می‌رسد شادی گل جود بلینگام پس از گلزنی، که به نوعی تحریک هواداران اسلواکی تلقی شده، مورد توجه یوفا قرار گرفته است. این احتمال وجود دارد که بلینگام دو بازی بعدی انگلیس در یورو 2024 (سوئیس و دیدار نیمه‌نهایی در صورت صعود) را به دلیل حرکت غیر ورزشی از دست بدهد.

همچنین در تصاویر بعد از بازی تیم ملی انگلیس و اسلواکی مشخص شد که دکلان رایس کالتزونا را «کچل عوضی» خطاب کرده است. بر اساس لب‌خوانی انجام‌شده، رایس با عصبانیت به کالتزونا گفت:«ساکت شو، لعنتی، هی، خفه شو، کچل عوضی»

در همین حال، اتحادیه فوتبال انگلیس (FA) نیز به دلیل سوء رفتار هوادارانش در بازی با اسلواکی با اتهاماتی روبرو شده است. طبق گزارش یوفا، هواداران انگلیسی در جریان این دیدار مرتکب “عدم نظم یا انضباط” و روشن کردن مواد محترقه شده‌اند. FA موظف است در قبال این تخلفات پاسخگو باشد و ممکن است با جریمه‌هایی از سوی یوفا روبرو شود. این اتفاق بار دیگر بر اهمیت رعایت نظم و انضباط در فوتبال، چه از سوی بازیکنان و چه از سوی هواداران، تاکید می‌کند. یوفا به عنوان متولی برگزاری رقابت‌های فوتبال در اروپا، وظیفه دارد با هرگونه رفتار غیرورزشی به شدت برخورد کرده تا سلامت و احترام به این ورزش را حفظ کند.

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار